אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארסנל סיימה עוד קיץ ברווח - והאוהדים זועמים צילום: אי פי אי

ארסנל סיימה עוד קיץ ברווח - והאוהדים זועמים

האוהדים מתוסכלים מחלון ההעברות של הקיץ: "הקבוצה לא השתמשה בכל המשאבים הזמינים לה לחיזוק ההרכב"

02.09.2012, 17:50 | סוכנויות הידיעות

אוהדי ארסנל המתוסכלים הטיחו ביקורת על חלון ההעברות של הקיץ. אף שלוקאס פודולסקי, אוליבייה ג'ירו וסאנטי קאסורלה גויסו זמן מה לפני תחילת העונה תמורת 35 מיליון ליש"ט, חוסר הנוחות נובע מכך שהם צורפו לאחר שרובין ואן פרסי ואלכס סונג נמכרו תמורת 39 מיליון ליש"ט. עזיבתם של שחקני הרכב נוספים, בהם ניקלאס בנדטנר בהשאלה ליובנטוס ופארק צ'ו-יאנג בהשאלה לסלטה ויגו, הותירה את ארסנל ברווח של כ-10 מיליון ליש"ט הקיץ.

ארסן ונגר מכיר בכך שעדיין עומדים לרשותו משאבים, אך מלבד בירור מאוחר לגבי קשר צ'לסי מייקל אסיין, נראה שהוא לא שוכנע מהביקורת. בעקבות זאת התגברו החששות שארסנל לא מצאה תחליף ראוי לוואן פרסי וסונג. 

אוליבייה ג אוליבייה ג'ירו. "רבים מחברינו מתוסכלים במיוחד, שכן הם מאמינים שאין להשאיר אבן אחת לא הפוכה במאמצים להפוך את ארסנל לקבוצה טובה יותר" | צילום: איי אף פי אוליבייה ג

על פי הניתוח של קרן האוהדים של ארסנל (AST), הקבוצה צפויה לסיים את הקיץ כשברשותה 50 מיליון ליש"ט מכספי ההעברות. "הניתוח שלנו מצביע על כך שהקבוצה לא השתמשה בכל המשאבים הזמינים לה לחיזוק ההרכב", מסר דובר קרן האוהדים. "רבים מחברינו מתוסכלים במיוחד, שכן הם מאמינים שאין להשאיר אבן אחת לא הפוכה במאמצים להפוך את ארסנל לקבוצה טובה יותר".

עם זאת, סקר שערכה קרן האוהדים לאחרונה חשף שוונגר זוכה עדיין לתמיכה של 77% מהחברים, שמחשיבים אותו כאדם הנכון להמשיך ולעמוד בראש המועדון. "בכדורגל כמו בכדורגל, השיפוט הסופי ייקבע על פי התוצאות על המגרש", הוסיף הדובר.

ונגר ציין ביום שישי כי בשנה שעברה התגבר על ציפיות נמוכות יותר, והוביל את ארסנל למקום השלישי – השנה ה-16 ברציפות שבה מסיימת הקבוצה תחת הנהגתו בין ארבעת המקומות הראשונים – זאת בעוד אוהדים רבים חששו ממקום באמצע הטבלה.

"משלמים לנו כדי שנקבל את ההחלטות הנכונות, או את מה שאנחנו חושבים שהן ההחלטות הנכונות", אמר ונגר. "להוציא רק כדי להוציא זאת לא איכות. רכישת שחקנים טובים מאלה שיש זו איכות. בשנה שעברה באותו היום חזו שנסיים בין המקומות 15-10, ובסוף סיימנו במקום השלישי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות