אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טלדור תקשורת הקימה מערך מחשוב בחברת מגדל

טלדור תקשורת הקימה מערך מחשוב בחברת מגדל

הפרויקט כולל הקמת מערך מחשוב ושדרוג רשת התקשורת במבטח-סימון מקבוצת מגדל. ההיקף הכספי הינו מיליון שקל

02.09.2012, 14:06 | כלכליסט
טלדור תקשורת גלאסהאוס מקבוצת טלדור סיימה בהצלחה פרויקט מרכזי להקמת ושדרוג מערך תקשורת בתחום הביטוח: החברה השלימה הקמת מערך תקשורת חדש כחלק ממעבר אתר וכן שדרוג ציוד התקשורת בסוכנות הביטוח מבטח-סימון מקבוצת מגדל. היקף הפרויקט הינו כמיליון שקל.

במסגרת הפרויקט, טלדור תקשורת גלאסהאוס היתה שותפה להקמת מערך התקשורת ב-Data Center החדש של מבטח-סימון באתר חדש, אליו עברו משרדי החברה בחודש האחרון. המעבר כלל החלפה ושדרוג מערך התקשורת המרכזי, חדר המחשב ומתגי המשתמשים השונים והעלאת קצב התקשורת ל-10 ג'יגה-ביט. ציוד התקשורת והמחשוב שהוטמע במערך התקשורת וחדר השרתים החדש של מבטח סימון, מבוסס על מוצרי סיסקו - מתגי ליבה מסדרת Nexus 7000, ו- Nexus 2000 ומתגי Catalyst 3750.

הפרויקט כלל גם תשתית שתאפשר בעתיד שימוש בטכנולוגיית FCOE -Fiber Channel over Ethernet המאפשרת שילוב תקשורת נתונים ואחסון על גבי אותה תשתית פיזית, לצד שיפור היכולות לעבודה בתשתית וירטואלית.

טירן לוי, מנכ"ל טלדור תקשורת-גלאסהאוס, אמר: "הפרויקט במבטח-סימון כלל שינוי של מערך רשתות התקשורת, המחשוב והטופולוגיה, והתאמתם לצרכים וליישומים של ענף הביטוח, לצד שדרוג ניכר ביכולות ובביצועים. מדובר בפרויקט מתקדם שבוצע אף הוא בהתאם לאסטרטגיית החברה לאספקת היצע שלם של פתרונות איכותיים המבטיחים 'המשכיות עסקית', מעניקים משנה חשיבות לנושאי שרידות ויתירות מערכתיים ומציגים ניהול יעיל של רשת התקשורת. שיתוף הפעולה המעולה עם צוות ה-System המקצועי של מבטח-סימון, בניהולו של גיא עובדיה, תרם רבות לביצועו המוצלח והחלק של הפרויקט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות