אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לקראת מלחמה? איגוד התעשייה הקיבוצית נערך למצב חירום צילום: אוראל כהן

לקראת מלחמה? איגוד התעשייה הקיבוצית נערך למצב חירום

המפעלים התבקשו לדווח על מגוון המוצרים שהם מייצרים, במטרה לבחון את יכולתו של כל מפעל ומפעל, לסייע ולהקל על העורף האזרחי בשעת חירום

02.09.2012, 14:58 | הדר קנה
איגוד התעשיה הקיבוצית נערך למצב חירום. האיגוד העביר מכתב למנהלי המפעלים בקיבוצים, בו מתבקשים המפעלים לדווח לרשות הלאומית להערכות העורף לשעת חירום (רח"ל), על ההכנות והיערכותם לשעת חירום.

עמוס שלו, האחראי על הקשר עם המפעלים בתעשייה הקיבוצית החתום על המכתב, ביקש מהמפעלים והחברות לדווח על מגוון המוצרים שהם מייצרים, במטרה לבחון את יכולתו של כל מפעל ומפעל, לסייע ולהקל על העורף האזרחי בשעת חירום.

על פי המכתב איגוד התעשייה הקיבוצית נרתם לעזור לרח"ל בבניית מסד הנתונים של התעשייה הקיבוצית. כאשר המידע ירוכז בדסק "המגזר השני" ברח"ל שאליו יגיעו גם הפניות והדרישות למוצרים שונים אשר האוכלוסייה תזדקק להם עקב מחסור שייגרם בשעת חירום, כמו כן דסק זה יאפשר לתעשיות הקיבוציות לקבל תמונת מצב עדכנית ומהימנה שממנה יגזרו צרכיו של העורף בכל עת.

במכתב הפנייה כתב שלו: "אנו פונים למפעלים ומבקשים שיתוף פעולה ועזרה של כולכם לפניות אשר יגיעו למפעלים בימים הקרובים מרכזת המגזר השני ברח"ל כחלק מבניית המוכנות לתרגיל הנוכחי וכמובן חלילה במקרה חירום" .

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות