אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: הטוב, הרע והדג המלוח

Play: הטוב, הרע והדג המלוח

השחקן האגדי קלינט איסטווד מדבר עם כיסאות ועם דברים אחרים, גיבורי המשחקים של זמננו כושלים מול אויבים מימי קדם, מהפיכה מעניינת בנרטיב משחקי המחשב והזווית האנושית של אנגרי בירדס

02.09.2012, 19:13 | עמית הרשקוביץ

1. האקדוחן והרהיט

הנאום של קלינט איסטווד האגדי בוועידת המפלגה הרפובליקנית יצר סופת לעג ברשת, בעיקר משום שהשחקן הוותיק בחר לשוחח עם כיסא ריק. בסרטון הבא למשל, תוכלו לראות שיר על איסטווד מדבר לעוד דברים משונים.

2. הגיבורים של היום..

הסרטון הזה צובר פופלריות בימים האחרונים, כנראה בגלל שהוא משלב משחקים אהובים ונוסטלגיה. כיצד דמויות עדכניות היו מתמודדות עם סכנות ממשחקי עבר? התשובה: בצורה הרבה פחות יעילה ממה שהייתם מצפים.

3. נרטיב חדש למשחקים

ואם במשחקים עסקינן, לפניכם מאמר מרתק של אתר ארס טכניקה על משחק היריות " Spec Ops: The Line", שמציג עוד שלב בהתפתחות הנרטיבית של המשחקים. מה האופציות הגלומות והמשמעויות של משחק המלחמה האנטי הרואי, שבו המטרה היא לא רק להרוג ולהשאר בחיים? מעמיק ומומלץ.

4. זעם אנושי

ימים שלמים אתם מפצחים טירות של חזירים מצוירים בעזרת ציפורים מצוירות; הגיע הזמן שתסתכלו להם בעיניים. בלינק זה תמצאו גרסה יותר אנושית של החיות שאתם משליכים ללא הפסקה. הציפורים האלה באמת כועסות.

5. ברווז לא זועם בכלל

עונת הפוטבול של המכללות בארצות הברית החלה והברווז שבסרטון הזה הוא, מסתבר, הקמע של קבוצת הפוטבול של אורגון. ואתם יודעים מה? הוא רוקד ממש לא רע.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות