אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: אצולת הממון מגיעה לערב התרמה בפנטהאוז היוקרתי של יונתן לייטרסדורף צילום: כפיר חרבי

דיבידנדים: אצולת הממון מגיעה לערב התרמה בפנטהאוז היוקרתי של יונתן לייטרסדורף

וגם: ליאור חורב משתף את חבריו בפייסבוק על רצונו לעשות שינוי בחייו, מורי ארקין הצעיד לחופה ושרי אריסון היא אמא גאה

03.09.2012, 09:14 | כתבי כלכליסט
לילה של ירח מלא בכסף

האדריכל יונתן לייטרסדורף העמיד בשישי האחרון את דירת הפנטהאוז הענקית שלו על גג כלבו שלום - שאותו הקימה משפחתו - לטובת ערב התרמה להקמת מרכז ייחודי לאבחון נפרו־גנטי בבית החולים שיבא. מלבד האופציה להתענג על ארוחת הערב של אחותו דושי לייטרסדורף, בביצוע "דלאל", המסעדה והקונדיטוריה שבבעלותה, יכלו האורחים - בכירים בקהילה העסקית - לחזות בממדיה העצומים של הדירה, או כפי שאחדים מהם סיפרו לנו "בגודל של אצטדיון". עוד נהנו האורחים מהופעות של רמי קליינשטיין, אברהם טל, קתלין רייטר ומסיבת ריקודים.

יונתן לייטרדסורף, צילום: כפיר חרבי יונתן לייטרדסורף | צילום: כפיר חרבי יונתן לייטרדסורף, צילום: כפיר חרבי

תרמו עד הגג: אלפרד אקירוב, ג'ני וחנינא ברנדס ובתם שירלי, יואב ודגנית חרל"פ, אילן גרינבוים, הרצל ומירי חבס, דוד פתאל, ענת ואודי אנג'ל, גיל וחדוה שרון, משה ורותי קסטיאל, נוני ועמוס מלכא, שולה וליאון רקנאטי, קובי רוגובין, ענת ושמואל פרנקל, אלונה ואלי ברקת, עמי וליזיקה שגיא ובנם טדי, יגאל אהובי ויפעת גוריון, יונתן ועירית קולבר, תמי ואייל חומסקי ומשה גאון.

 

ילדים, עזרו לליאור חורב ואיל ארד

היועץ האסטרטגי ליאור חורב עשה בשבוע שעבר קולות של עצבני, ואפילו לא טרח להסתיר אותם מחבריו לפייסבוק. כל כך עצבני, עד ששיתף בבחירה שלו לעשות שינוי בחייו. זה הנוסח המלא, כפי שהגיש לחבריו ברשת החברתית: "כשאתה מפסיק להתעצבן מאנשים קטנים, כשאתה יודע מבפנים שהגיע הזמן לסגור דלת, כשהמרחק מהמקום שממנו יצאת הולך וגדל, כשהשמחה מהמקום שאליו אתה הולך גדולה מהשמחה שבעזיבת המקום שממנו באת... זה שינוי".

ליאור חורב, הסטטוס הזה מבסס שמועות על פרידה מאיל ארד?

"אין פרידה, אלה שמועות שבכל פעם צצות ואני צריך להזים אותן. אני בעל הבית ובעל מניות במשרד. תיאורטית אני יכול מחר ללכת לדוג דגים. לכל אחד יש גם פעילויות משלו. אני פשוט מרחיב את הפעילויות הבינלאומיות שלי. כשיהיה אפשר לדבר על זה, נדבר. אני לא צריך להיות פרשן רש"י".

איל ארד, קראת את הסטטוס של חורב?

"כבר כמה פעמים הוא דיבר על זה, מתלבט, מהגג. אני לא חושב שאני צריך להיות דובר שלו".

ליאור רוזנטל ושלי פריצקר

 

ליאור חורב ליאור חורב ליאור חורב

 

המתנה הממוחזרת של צבי נטע

בשבוע שעבר חנה בבית הספר למקצועות טכנולוגיים בקריית מלאכי רכב דודג' ראם. לתלמידי מגמת המכונאות סיפרו שמדובר בתרומה של דור נטע, מנהל המותג של הרכב והבן של בעלי ומנכ"ל יבואנית הרכב מכשירי תנועה צבי נטע. אבל מבדיקת "כלכליסט" עולה כי המתנה, הנאמדת בשווי 200 אלף שקל, ניתנה רק לאחר שהדודג' עמד במרכז ניסוי שנערך על ידי תעשיות רכב נצרת, אף היא בבעלות צבי נטע, להופכו לרכב צבאי.

במכשירי תנועה הסבירו כי "הדודג' ראם היה אמור לשמש כפלטפורמה לפיתוח של רכב צבאי אביר 2. בשל שינוי בתקנים, דגם אחר של דודג' יחליף אותו".

ליאור רוזנטל

   

צביקה שלום מתרגש עם הבן

וממש באותו היום נערך אירוע בר מצווה לגל שמעון שלום - הבן של צביקה, מבעלי רדיו תל אביב ורדיו דרום ויו"ר רשות שדות התעופה לשעבר, והאחיין של המשנה לראש הממשלה סילבן שלום. עוד באו לחגוג את האירוע במלון לאונרדו סיטי טאואר ברמת גן: רו"ח משה ליאון; רו"ח ראובן שיף ויהושע הזנפרץ, שותפים בכירים ב־RSM שיף הזנפרץ ושות'; רו"ח שלמה נס; יזם הנדל"ן יגאל דמרי; יזם הנדל"ן נחשון קיויתי; שר החינוך גדעון סער ויו"ר הכנסת רובי ריבלין.

שרי אריסון אמא גאה

ועוד בחמישי האחרון: כ־100 מעובדי המטה של קבוצת אריסון ובהם אמא שרי באו לחגוג עם ג'ייסון אריסון, המכהן כיו"ר הקרן המשפחתית על שם תד אריסון, את חנוכת המרכז לאמנות צעירה בתל אביב "ארטפורט".

ג ג'ייסון אריסון (שלישי מימין) | צילום: עמית שעל ג

צחי פישביין מולטי־טסקינג

אתמול החליטו שר האוצר יובל שטייניץ ושרת התרבות והספורט לימור לבנת על הארכת כהונתו של צחי פישביין כיו"ר הטוטו - גוף החולש על יותר מ־1.5 מיליארד שקל בשנה. פישביין, נזכיר, מכהן ב־100% משרה כמנכ"ל אופיס דיפו, ובימים אלה אף נמצא בחיפושים אחר משקיעים לאחר שרכש את רשת הציוד המשרדי. אז כמה זמן נותר לו לשמש כיו"ר הטוטו?

בטוטו הסבירו לנו כי "אין הגדרה להיקף משרה לפישביין, כיוון שזו התנדבות מלאה. עם זאת, המעורבות שלו מלאה ומקיפה ברמה יומיומית" - מה שהופך את פישביין לעובד ביותר מ־100% משרה. במשרד האוצר הגיבו כי "כל השיקולים נבחנו על ידי ועדת המינויים, ובסופם פישביין נמצא מתאים לתפקיד".

ליאור רוזנטל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות