אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: ריקוד, או הפרעה במערכת העצבים? תחליטו בעצמכם צילום מסך: youtube

Play: ריקוד, או הפרעה במערכת העצבים? תחליטו בעצמכם

מתמודד בתחרות כשרונות בבלגיה רוקד בצורה שתטריד רופאים בקהל, בלוני מים בהילוך איטי שעושים חיקוי של ישראל ואיראן, פגישה עם הפיזיקאי שאוהב להשוות בין מדע ומדע בידיוני וחופשת ניחומים בברזיל

03.09.2012, 18:36 | עמית הרשקוביץ

1. תרקוד, היא אמרה לי

גם לבלגים יש כישרונות מטופשים, וגם להם מגיעה הכרה בכך. בסרטון הזה מהתוכנית "לבלגיה יש כישרון", דוד בחליפה רוקד את השיר "sunny" כמו שאמורים לרקוד אותו, בלי טיפה של עכבות. אפשר לקרוא לזה סרטון ההשראה של השבוע. אפשר לקרוא לזה גם "מחלת עצבים משונה" אבל היי, אנחנו לא רופאים.

2. מים בששון

בקליפ זה תראו צניחה חופשית של בלוני מים, לכבוד סוף הקיץ (ברוך יהיה בבואו. רק שיבוא כבר). בלוני המים נעים בהילוך איטי יפיפה ולא ברור אם יתפוצצו או לא. קצת כמו ישראל ואיראן.

3. ממשנתו של גאון

בקליפ הזה מחכה לכם הרצאת רשת מצליחה של מיצ'יו קאקו - דוקטור לפיזיקה תיאורטית שאוהב להשוות בין מדע בדיוני ומדע אמיתי. בהרצאה הזאת הוא מדבר על התפתחות תיאוריות פופולריות שונות ומסביר את היקום - בצורה הרבה יותר כיפית וקלילה ממה שהייתם מדמיינים פיזיקה תיאורטית. 

4. ספרים נגד טילים

הבוסטון רוויו העלה מאמר מעניין שסוקר את תרומתה רבת המשמעות של הספרות לחברה - ודן בהשפעת שירה על תסבוכות פוליטיות כמו מלחמות. שווה קריאה.

5. קוראים לה ריו

על כל החופשות שלא לקחתם, על כל הזמן שביליתם בעבודה בפנטזיות על מקומות אחרים - תקבלו מאיתנו סרטון יפה שמתאר יום בריו דה ז'נרו, מינוס הפשיעה כמובן. כמעט אותו הדבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות