אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט": הדס ארזים במגעים למיזוג עם הלמן אלדובי צילום: עמית שעל

בלעדי ל"כלכליסט": הדס ארזים במגעים למיזוג עם הלמן אלדובי

לאחר שהתפוצץ המו"מ למיזוג הדס ארזים עם תמיר פישמן בהדס ארזים מצאו שותף חדש

06.09.2012, 14:57 | רחלי בינדמן

בית ההשקעות הדס ארזים, בניהולו של רמי דרור ובשליטת אייזיק סיטון מנהל מגעים עם בית ההשקעות הלמן אלדובי שבבעלות רוני הלמן ואורי אלדובי למיזוג בין שני הגופים, זאת על רקע הרגולציה המתגברת בתעשייה שמקשה על גופים קטנים לשרוד.

רק ביולי האחרון נודע כי המו"מ למיזוג בין הדס ארזים לבית ההשקעות תמיר פישמן בניהולו של אלדד תמיר התפוצץ. זאת לאחר שהצדדים לא הגיעו להסכמות לגבי חלוקת הבעלות.

אורי אלדובי, מנכ"ל הלמן אלדובי, צילום: איתן ריקליס אורי אלדובי, מנכ"ל הלמן אלדובי | צילום: איתן ריקליס אורי אלדובי, מנכ"ל הלמן אלדובי, צילום: איתן ריקליס

כבר אז היתה זו רק שאלה של זמן עד שהדס ארזים יחפש לחבור לגוף אחר כדי להעניק יתרון לגודל, בסביבה התחרותית ועל רקע התהדקות הרגולציה.

מהדס ארזים נמסר בתגובה: בחודשים האחרונים הדס ארזים ניהלה מספר משאים ומתנים חלקם הבשילו לכדי הסכם וחלקם לא. הדס ארזים בוחנת תדיר שיתופי פעולה עם גורמים בשוק ההון, ביניהם גם הלמן אלדובי".

מהלמן-אלדובי נמסר: בהמשך לאסטרטגיה של הקבוצה ולפיה בשנים האחרונות ביצעה, בהצלחה, רכישות ומיזוגים של 8 גופים, קופות וקרנות פנסיה, הקבוצה בוחנת כל העת הזדמנויות נוספות. ראשי הקבוצה נפגשו, ונפגשים, עם כל הגופים הרלוונטים בתחום החיסכון הפנסיוני, ובכלל זה גם עם ראשי הדס ארזים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות