אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראול סרוגו יתמודד מול ניסים בובליל על נשיאות התאחדות הקבלנים צילום: עמית שעל

ראול סרוגו יתמודד מול ניסים בובליל על נשיאות התאחדות הקבלנים

סרוגו, שהיה בעבר חבר בוועדות שונות בהתאחדות הקבלנים אמר: "ההתאחדות בראשותי תוביל את ענף הבנייה והתשתית לשיאים חדשים"

09.09.2012, 17:46 | שי פאוזנר
לאחר שתי קדנציות רבות פעילות שלו בתפקיד נשיא התאחדות בוני הארץ (התאחדות הקבלנים הארצית), צפויה לניסים בובליל התמודדות מעניינת מול מי ששימש בעבר כסגנו, ראול סרוגו.

סרוגו, יזם וקבלן מבצע, מנכ"ל ומבעלי חברת הבניה הקרויה על שמו הודיע היום כי בכוונתו, להתמודד, בבחירות הקרובות על תפקיד נשיא התאחדות בוני הארץ.

סרוגו (49), נשוי ואב לשלושה המתגורר בראשון לציון, היה בעבר גם חבר בוועדת הנשיאות של ההתאחדות, שימש כיו"ר ארגון הקבלנים בראשון לציון וחבר בוועדות רבות בהתאחדות ביניהן: ועדת הכלכלה, המיסוי, הכספים ועוד.

במסגרת תפקידיו בהתאחדות הקבלנים קידם סרוגו נושאים כמו אישור הגדלת הממ"ד, ניהול קמפיין הקבלנים מול קבוצת הרכישה והתמודדות התאחדות הקבלנים מול תיקון חוק מכר הדירות על רקע פרשת חפציבה.

נסים בובליל, צילום: עמית שעל נסים בובליל | צילום: עמית שעל נסים בובליל, צילום: עמית שעל

סרוגו סיים בהצטיינות תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת ת"א, הינו בעל ניסיון עשיר בתחום הבנייה והיזמות. החברה שבה משמש סרוגו כמנכ"ל, בונה כ-350 יח"ד בשנה בערים רבות ומעסיקה מעל ל-100 עובדים.

"בבחירות הקרובות לנשיאות, הצפויות בעוד כשלושה חודשים, אתמודד מול היו"ר המכהן ניסים בובליל", כך אמר היום ראול סרוגו, "אני מאמין כי בובליל עשה עבודה טובה אך להתאחדות דרוש נשיא חדש, מקצועי ודינמי אשר יוביל מדיניות שתביא פתרון לבעיות הקשות של הענף כמו המחסור המתמשך בעובדים, מצוקת האשראי, המלחמה בקבלנים לא רשומים וההשקעה ההולכת ופוחתת בבנייה ציבורית ובתשתיות".

לדעת סרוגו, הבחירות הקרובות לנשיאות ההתאחדות בוני הארץ ייקבעו לאן פניה של ההתאחדות ותפקידה בענף מרכזי ואחד מהחשובים ביותר בכלכלה ובחברה הישראלית מזה כ-3 שנים. "התאחדות הקבלנים חייבת להוביל את ענף הבנייה,  הנדל"ן והתשתיות בישראל כשחקן מרכזי, בקביעת עתידו של הענף החשוב כל כך לכלכלה הישראלית, על ידי העמדת מנהיגות חדשה, מקצועית וצעירה", כך סרוגו אמר היום.

"ההתאחדות בראשותי תוביל את ענף הבנייה והתשתית לשיאים חדשים, כראוי לקטר המוביל של הכלכלה הישראלית", הוא הוסיף. הדברים של סרוגו לאמ משאירים מקום לספק. בהתאחדות צפוי מאבק לא פשוט: "אני מודה לניסים בובליל על כהונתו ארוכה, אך מאמין בכל לבי כי הגיע הזמן לנשיא אחר, שאפתן ויוזם כך שנגיע לפתרון אמיתי בבעיות הליבה של הענף. אני קורא לחברי הקבלנים והיזמים, להתאחד מאחורי ויחד נוכל לפתור את הבעיות הבוערות, להתקדם ולהגיע להישגים משמעותיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות