אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסכסוך בין רות לליאורה עופר עובר לגישור צילום רותי: אביגיל עוזי צילום ליאורה: עמית שעל

הסכסוך בין רות לליאורה עופר עובר לגישור

אלמנת יולי עופר תבעה מעופר השקעות של בתה החורגת פיצויי פיטורים כיורשת איל ההון. הצדדים הסכימו אתמול להסדר מחוץ לבית המשפט

10.09.2012, 09:07 | יצחק דנון

תביעתה של רות עופר לבית הדין האזורי לעבודה נגד חברת עופר השקעות בבעלות ליאורה עופר בנוגע לזכויותיה לפיצויי פיטורים כיורשת של יולי עופר, תועבר להליכי גישור בפני עו"ד רם כספי, שימונה כמגשר ופוסק מוסכם מטעם הצדדים.

בעקבות זאת, הוגשה אתמול לבית הדין לעבודה בקשה בהסכמת באי כוח הצדדים למחיקת תביעתה של רות עופר ללא זכות לחזור ולהגישה.

בנימוקי הבקשה נאמר כי הצדדים הגיעו להסכמה להפניית הסכסוך ליישוב חילוקי דעות אלטרנטיבי. ביה"ד מתבקש לתת להסכמה זו בין הצדדים תוקף של פסק דין.

רותי עופר, צילום: אביגיל עוזי רותי עופר | צילום: אביגיל עוזי רותי עופר, צילום: אביגיל עוזי

בהסכם בין הצדדים שצורף כנספח לבקשה למחיקת התביעה, מתחייבים הצדדים לשתף פעולה עם עו"ד כספי, לקיים את הליך הגישור בהגינות ובתום לב ולגלות במסגרת הליכי הגישור את כל המידע הדרוש כדי ליישב את הסכסוך ביניהם בדרך של הסכמה מרצון. עוד נאמר כי עו"ד כספי יקבע את סדרי הגישור בכפוף להסכמת הצדדים שהליך הגישור יסתיים במהירות האפשרית.

הכרעת כספי תהיה סופית בכל הנוגע לנושאי התביעה ולכל עניין אחר הנובע מטענות בדבר קיום יחסי עבודה בין יולי עופר לבין חברת עופר השקעות.

עוד נקבע בהסכם כי אם ההליך לא יסתיים בגישור ועו"ד כספי ייתן פסיקה שבמסגרתה ייקבע כי על עופר השקעות לשלם סכום כלשהו לרות עופר, הרי שכספי לא יפסוק אלא סכום שלו זכאית רות עופר כשאירה בלבד, כפיצויי פיטורים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות