אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבתים היקרים ביותר בעולם העומדים למכירה

הבתים היקרים ביותר בעולם העומדים למכירה

לגור בפנטהאוז במלון בולגרי בלונדון, באחוזת ענק בבוורלי הילס או לחיות בבית שבו חי ורסצ'ה במיאמי. כשיש לך מאות מיליונים, הבחירה קשה

13.09.2012, 14:36 | סוכנויות הידיעות

קיץ באופן מסורתי זו עונת המכירות בנדל"ן. המשבר אומנם פגע באיכות העסקאות ולאחרונה לא רואים מכירות דוגמת 530 מיליון דולר שהיה מוכן לשלם האוליגרך רוסי מיכאיל פרוחורוב עבור אחוזתה של לילי ספרא בריביירה הצרפתית (עסקה שהתפרקה לבסוף ואיל ההון הסתפק במקדמה של 53 מיליון דולר ולבסוף ויתר על רכישת הבית) אבל עדיין יש לא מעט נכסים בשוק עם מחיר בעל 9 ספרות - מה שהופך אותם ליקרים ביותר בעולם.

1. בית פרטי, הייד פארק, לונדון. השבוע יצא לשוק הבית הפרטי היקר ביותר בעולם. הבית בן 7 קומות ו-45 חדרי שינה, ניצב בשכונת נייטסברידג' היוקרתית ומשקיף אל הייד פארק. בעליו מבקשים עבורו 300 מיליון ליש"ט (484 מיליון דולר). בעבר הוא היה בבעלותו של ראש ממשלת לבנון שנרצח, ראפיק חרירי, ולאחר מותו הוא ניתן במתנה לנסיך הכתר הסעודי, סולטן בין עבדול עזיז.

הבית הפרטי היקר בעולם הבית הפרטי היקר בעולם הבית הפרטי היקר בעולם

2. אי פרטי באיטליה.  עד שיצא לשוק הבית בלונדון נחשבו איי לי גלי לנכס היקר ביותר שהועמד למכירה לאחרונה. איי לי גלי השתייכו בעבר לרקדן הבלט והאמרגן ממוצא רוסי רודולף נורייב, ועליהם וילה שנבנתה בשנת 1924. על כל הפאר הזה שסמוך לאי קפרי תשלמו לא פחות מ-268 מיליון דולר.

האחוזה על איי לי גלי האחוזה על איי לי גלי האחוזה על איי לי גלי

 

3. חוף ים בלונג איילנד. הנכס השני הוא גם אתר נופש, אך בניגוד ללי גלי, מחירו המרשים - 200 מיליון דולר - לא כולל אפילו בית. מדובר במגרש בשטח של כ-40 דונם בסך הכל בחוף אמגנסט בלונג איילנד הצמודה לעיר ניו יורק. מדובר באזור ללא פיתוח והוא ככל הנראה מיועד למשקיעים זרים.

המגרש על החוף המגרש על החוף המגרש על החוף

4. פנטהאוז בלונדון. הנכס היקר העומד למכירה בבריטניה הוא פנטהאוז במלון בולגרי במרכז לונדון. עבור דירה בשטח של 860 מ"ר מבקשים 157 מיליון דולר. היתרון הגדול של הפנטהאוז הוא הנוף המרשים להייד-פארק. החיסרון שאולי ניתן גם להפוך ליתרון - היעדר גימור כלל, כך שהרוכש יקבל קירות חשופים ויצטרף להשקיע הון נוסף כדי להביאה למצב המתאים למגורים. מצד שני, כך יוכל מי שיכוש את הפנטהאוז לעשות הכול לטעמו.

מלון בולגרי. הרוכש יצטרך להשקיע עוד מכספו מלון בולגרי. הרוכש יצטרך להשקיע עוד מכספו מלון בולגרי. הרוכש יצטרך להשקיע עוד מכספו

5. אחוזה בבוורלי הילס. המשקיע ג'ף רגין, שהשקיע מיליוני דולרים בעיצוב ובשיפוץ של אחוזתו בבוורלי הילס שהפכה לאחת המרשימות באזור, מקווה כעת להחזיר את ההשקעה ומבקש 150 מיליון דולר. מי שיעשה עמו את העסקה יקבל אחוזה בשטח של 4,000 מ"ר עם בית מרכזי המונה 11 חדרי שינה, חניון ל-24 מכוניות, בריכה פרטית ועוד מיני פינוקים. לידו ממוקם בית אורחים וסביב הבתים גן מטופח על מגרש ענק של 100 דונם.

האחוזה בבוורלי הילס. 11 חדרי שינה האחוזה בבוורלי הילס. 11 חדרי שינה האחוזה בבוורלי הילס. 11 חדרי שינה

6. אחוזה בבל אייר. עד לאחרונה אחוזתה של סוזן ספרשטיין בבל אייר, לוס אנג'לס, הידועה בשם פלו דה-ליס הייתה ליקרה ביותר ברשימת הנכסים בארה"ב. מדובר במבנה מפואר בשטח כולל של 3,250 מ"ר המונה 12 חדרי שינה, 15 חדרי אמבטיה, אולם נשפים מפואר, קירות שיש, קולנוע מאובזר, תשעה חניונים, מקום מגורים ל-10 משרתים ועוד מגוון סממני פאר. כל השפע הזה מוצע למכירה תמורת 125 מיליון דולר.

פלו דה ליס בבל אייר. יש מספיק מקום למשרתים פלו דה ליס בבל אייר. יש מספיק מקום למשרתים פלו דה ליס בבל אייר. יש מספיק מקום למשרתים

7. וילה במיאמי. מול פלו דה-ליס מתחרה קאזה קאזורינה ממיאמי, שגם היא מוצעת תמורת 125 מיליון דולר. מדובר בבית שבו המעצב הנודע ג'ואני ורסצ'ה, שהיה אחד הבעלים הקודמים של הבית, נהג לערוך קבלות פנים מפוארות לפני מותו הטרגי בטרם עת. מדובר בבית גדול ומרשים שאחרי מותו של ורסצ'ה שימש כבית מלון. כעת הוא שוב מוצע למכירה כ"בית למשפחה אחת". אולי למשפחה גדולה במיוחד או כזו האוהבת מרחב, ובעיקר - עשירה מאד.

לחיות כמו ורסצ לחיות כמו ורסצ'ה לחיות כמו ורסצ
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות