אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
CAR2GO מעלה מחירים. המנכ"ל: "לצערנו יוקר המחיה עולה"

CAR2GO מעלה מחירים. המנכ"ל: "לצערנו יוקר המחיה עולה"

חברת ההשכרה הפועלת על בסיס שיתופי רכב הודיעה ללקוחותיה כי מהחודש הבא תתייקר שעת השכרה מ-20 ל-23 שקל ללקוחות אקראים

19.09.2012, 08:59 | תומר הדר

CAR2GO, חברת ההשכרה הפועלת על בסיס שיתופי רכב הודיעה הבוקר (דק) ללקוחותיה על ייקור תעריפי ההשכרה. כך עולה מתוכנו של מכתב ששלחה החברה לפני שעה קלה ללקוחותיה.

במכתב, שעליו חתום מנכ"ל החברה יוני גדיש נכתב כי "במקביל לשיפור השירות, גם CAR2GO חיה ופועלת במציאות הקשה במדינת ישראל בה לצערנו יוקרה המחיה עולה".

עוד מציין גדיש במכתבו, כי " מחירי הדלק עלו כמה פעמים מתחילת השנה לשיא של כל הזמנים, המע"מ עלה בספטמבר ומחירי החניות עולים גם הם".

הדלק התייקר, צילום: שאטרסטוק הדלק התייקר | צילום: שאטרסטוק הדלק התייקר, צילום: שאטרסטוק

בשנים האחרונות זכתה CAR2GO לפופולריות גבוהה, במיוחד באזור גוש דן. החברה פועלת על בסיס השכרות רכב שיתופיות, במסגרתן המנויים על שרות ההשכרה של החברה יכולים להשאיר את המכונית באחת מחניות המצויות באזור גוש דן עבור המשתמש הבא.

על פי המחירון החדש, שייכנס לתוקף בתחילת החודש הבא תתייקר עלות שעת השכרה מ-20 שקל ל-23 שקל במסלול SOMETIMES, המסלול המותאם ללקוחות שלוקחים את הרכב על בסיס אקראי מספר פעמים בחודש.

בנוסף מעלה החברה בשקל אחד את עלותה של שעת השכרה במסלולים המיועדים ללקוחות ששוכרים רכב רק כשלוש עד חמש פעמים בחודש. מסלולים אלה, מודגש במכתב, לא יהיו זמינים עוד לקהל הרחב וישרתו רק לקוחות שכבר סגרו עסקה על דמי מנוי.

עלות נסיעה לפי ק"מ - 1.8 שקל

בנוסף תתייקר גם עלות הנסיעה לכל קילומטר: עד כה שילם מנוי החברה 1.65 שקלים עבור כל קילומטר שנסע, עד 50 קילומטרים. מתחילת החודש הבא תעמוד העלות על 1.8 שקל לקילומטר.

במקביל תשיק החברה חבילות מנוי חדשות שיתומחרו על פי תשלום גלובלי. כך, מתחילת החודש הבא יוכלו לקוחות החברה לרכוש חבילה שתעלה 1,000 שקל בחודש. במסגרת חבילה זו יוכלו לקבל 35 שעות נסיעה ו-250 קילומטר בחודש. חבילה זו כוללת גם עלות דלק וחנייה.

בחבילה השנייה, "חבילת נוסע מתמיד" ישלם הלקוח 2,000 שקל מדי חודש ויקבל 75 שעות שימוש ו-550 ק"מ בחודש, כולל דלק וחנייה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
השירות הכי מיותר שיצא בארץ!
ועוד תפסו אלפי מקומות חניה שזה שיא החוצפה! בערים כמו חיפה ותל אביב שהחניה אפסית. לקחת מקומות חניה במקומות קריטיים כמו סופרים כמו ביטוח לאומי לשכת תעסוקה עירייה ואפילו ליד הבית לקחו לי 4 חניות!!! ליד הבית שלי! חוצפה. והמחיר גם ככה היה יקר אז עוד להעלות? למה לשלם 80 שקל לשעה של השכרה אם היום אתה יכול לקחת רכב ב99 שקל ליום! מקווה שהגימיק הזה יעבור כמה שיותר מהר מהעולם ושיחזירו לנו את החניות שגם כך הולכות ונעלמות לנו.... 200 אלף מכוניות חדשות עולות על הכביש כל שנה. אין לנו חניות מיותרות לתת לכם...
שגיא  |  30.04.18
10.
זה לא משתלם!
אני לא מבינה את העניין של לעלות את המחירים. הרי אם מעלים את המחירים של ההשכרה, אז זה גורם להפחית את הימים של השכרת רכב. חבר שלי ואני משכירים ביחד בסופי שבוע ארוכים מאוד מאלבר והמחיר הוא קבוע ולא מעלים ולא שום דבר. ברגע שחברה מעלה את המחירים אז זה חסרון עצום לפי דעתי. ואהבתי את התגובה של 5 :)
דנה  |  20.09.12
9.
2000 ש"ח ל-550 ק"מ?? למה מה קרה??
סבבה, זה כולל גם דלק... 550 ק"מ לחלק ל-13 ק"מ לליטר בממוצע, יוצא 42 ליטר שהם 338 ש"ח פלוס עלות השכרה ליום שלם שהיא 130 ש"ח או לפאקן שבוע שלם שהיא בסביבות ה-600 ש"ח איך שלא יהיה זה לא מדגדג את ה-1000 ש"ח הוצאה. 100% רווח לפחות!! על מה?? אז בקיצור, שלא יעבדו עליכם!
אין לי  |  20.09.12
לכל התגובות