אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלטי צבר "קנתה" את חגיגות השערים של נבחרת החובבים של ישראל

סלטי צבר "קנתה" את חגיגות השערים של נבחרת החובבים של ישראל

החברה תהיה נותנת החסות הראשית של נבחרת מדינת הכדורגל באליפות ה-miniEURO2012 שתצא לדרך מחרתיים בקישינב

19.09.2012, 21:06 | כתב כלכליסט

ביום שישי תצא לדרך בקישינב, בירת מולדובה, אליפות אירופה בכדורגל חובבים ה- miniEURO2012. באליפות ישתתפו 16 נבחרות כאשר את ישראל תייצג נבחרת של מדינת הכדורגל, ארגון כדורגל החובבים הגדול בארץ. הנבחרת הוגרלה לבית עם רומניה, קרואטיה וקפריסין, כאשר העפלה מאחד משני המקומות הראשונים לשלב הבא תחשב להישג.

בשבועות האחרונים נעשו מספר פניות לחברות למציאת ספונסר לנבחרת. הדגש ששמו במדינת הכדורגל הוא שלמרות שמדובר בכדורגל חובבים, לא כל יום נבחרת ישראלית משתתפת באליפות בינלאומית. מדינת הכדורגל אף הציעה רעיון מקורי לנותני החסות – חגיגות גול ממותגות.

מי שנענה לבקשה והרים את הכפפה היו סלטי צבר שאינם מרבים לתת חסויות בספורט בכלל ובכדורגל בפרט אבל החליטו ללכת הנבחרת של מדינת הכדורגל.

במסגרת החסות, שחקני הנבחרת יחגגו את השערים שיכבשו בריקוד בטן מזרחי ברוח סרטי הפרסומת של חברת סלטי צבר. "סלטי צבר שמחים לתמוך בנבחרת המדינה, המייצגת את הכדורגל חובבים ואת הספורט העממי", מסר מתי יהב, מנהל השיווק של החברה.

מי שהוביל את המהלך במדינת הכדורגל היה יאיר שר, לשעבר סמנכ"ל השיווק של ספורטפייב שטיפלה עד לפני שנה בחסויות של ההתאחדות לכדורגל: "למכור חסות לנבחרת כדורגל לאומית זה עקרון דומה גם כאשר מדובר בנבחרת חובבים. אמנם לנבחרת המדינה אין שידור ישיר בערוץ ברודקאסט ועשרות אלפי צופים, אבל יש לנו את חשיפה לא רעה בשביל ארגון ספורט קטן. בנוסף אנחנו מציעים חיבור לספורט חובבני ועממי ואנו שמחים ש'צבר' נרתמו למהלך."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות