אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האחות החורגת צילום: שאטרסטוק

האחות החורגת

מונטרה נחשבת למתחרה הישראלית החזקה ביותר של אימפריית סרגלי הכלים קונדואיט

27.09.2012, 08:46 | אסף גלעד

לצד החברה המאוחדת של איירון סורס וולונט, באותו מבנה בשדרות רוטשילד בתל אביב, פועלת גם מונטרה, שוולונט־איירון סורס מחזיקה בכשליש מהמניות שלה. את מונטרה (שמופיעה ברשת לעתים כ־Montera ולעתים Montiera) הקים מוטי אנקונינה, בעבר איש הוטבר, ענקית סרגלי הכלים שהניחה את הבסיס לתעשייה בארץ.

כיום מונטרה נחשבת המתחרה הישראלית החזקה ביותר של אימפריית סרגלי הכלים קונדואיט. ל"מוסף כלכליסט" נודע כי שני לקוחות בולטים של קונדואיט, בבילון הישראלית וסופטוניק הספרדית, עברו לאחרונה למונטרה, שמציעה אפשרויות גמישות יותר מאלה של קונדואיט, המאפשרות לחברות להתקשר ישירות למנוע החיפוש בלי להזדקק לתיווך של קונדואיט - מה שיכול להגדיל את שיעורי הרווח על הכנסות מחיפוש.

שתי החברות הן כיום הפלטפורמות המובילות ליצירת סרגל כלים דינמי, כבסיס שאפשר להוסיף לו חלוניות חיפוש (מקור ההכנסות העיקרי, עם תשלום מחברות החיפוש), קישורים לרשתות החברתיות ומגוון אפליקציות. אבל בעוד קונדואיט נחשבת יצרנית גדולה של סרגלי כלים, מונטרה מציעה כלים לשיפור חלונית החיפוש הקיימת בסרגלי כלים של אחרים.

הטכנולוגיה שלה מסייעת במיפוי טעמו של המשתמש וממקסמת את ההכנסות מחיפוש. באיירון סורס נזהרים לא לדבר על מונטרה, אבל האתר של החברה מתאר כיצד בבילון שיפרה את ההכנסות מחיפוש בסרגלי הכלים ב־75% בעזרת מונטרה, מה שהוביל לעלייה במניות החברה, ואיך ל־Softonic מונטרה כבר בנתה 34 סרגלים המותקנים בידי אפליקציית התקנה אחת, תהליך שמבטיח חיסכון בזמן ובכסף.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות