אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן ההשקעות האמריקאית לינקולן פארק תשקיע בביוליין עד 15 מיליון דולר צילום: יואב גלאי

קרן ההשקעות האמריקאית לינקולן פארק תשקיע בביוליין עד 15 מיליון דולר

במסגרת ההסכם נקבע כי ביוליין תקצה לקרן ההשקעות האמריקאית תעודות פיקדון סחירות (ADR) מעת לעת, כשלביוליין תינתן השליטה בעיתוי ובהיקף ה-ADR שתקצה לקרן בכל עת

27.09.2012, 16:02 | שניר הנדלר

 קרן ההשקעות האמריקאית לינקולן פארק (Lincoln Park) תשקיע בחברת ביוליין אר.אקס עד 15 מיליון דולר - כך עולה מהודעה שפרסמה היום (ה') ביוליין.

במסגרת ההסכם נקבע כי ביוליין תקצה לקרן ההשקעות האמריקאית תעודות פיקדון סחירות (ADR) מעת לעת, כשלביוליין תינתן השליטה בעיתוי ובהיקף ה-ADR שתקצה לקרן בכל עת.

עוד נקבע כי לקרן לא תינתן הזכות לחייב את החברה בניהולה של ד"ר כנרת סויצקי למכור לה ADR, אך הקרן מחויבת לבצע רכישות בהתאם להוראת ביוליין, בכפוף לתנאים מסוימים, הכוללים אישור רשות ני"ע האמריקאית (SEC).

כנרת סויצקי, מנכ"ל ביוליין, צילום: יואב גלאי כנרת סויצקי, מנכ"ל ביוליין | צילום: יואב גלאי כנרת סויצקי, מנכ"ל ביוליין, צילום: יואב גלאי
 

לדברי ביוליין, לינקולן לא תקבל הנחה כלשהי בעת רכישת ה-ADR, כשלביוליין הזכות לבטל את ההסכם על פי שיקול דעתה הבלעדי ללא כל עלות או קנס כלשהו.

"נכון להיום, מצבת המזומנים שלנו חזקה, ועומדת כפי שדיווחנו לאחרונה, על יותר מ-30 מיליון דולר נכון ל-30 ביוני 2012", מסרה מנכ"לית ביוליין ד"ר כנרת סויצקי. "לכן, אנו רואים בהסכם אלטרנטיבת המימון המיטבית ביותר עבור ביוליין, אשר מאפשרת לגייס הון על פי הצורך, במנות קטנות, ובהתאם לתנאי השוק בזמן אמת", הוסיפה סויצקי.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות