אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נמל מהמאה ה-18 בבריטניה - למכירה ב-7.1 מיליון דולר

נמל מהמאה ה-18 בבריטניה - למכירה ב-7.1 מיליון דולר

הנמל בצ'רלסטאון שנמצא בבעלות פרטית שימש בעבר את חיל הים הבריטי וציים מסחריים. בשנים האחרונות שימש הנמל בעיקר לצרכי בידור ותיירות

30.09.2012, 11:18 | סוכנויות הידיעות

נמל ימי קטן שהוקם במאה ה-18, ונראה כי הזמן עצר בו מלכת מוצע למכירה בבריטניה תמורת 7.1 מיליון דולר. הנמל ההיסטורי בצ'רלסטאון שימש בעבר את חיל הים וציים מסחריים אך בשנים אחרונות השימוש העיקרי שנעשה בו היה לצרכי בידור ותיירות.

קטעים מסרטי מופת כמו אי המטמון, שלושת המוסקטרים ואליסה בארץ הפלאות צולמו שם וגם תיירים רבים פקדו את הנמל כאטרקציה ייחודית במינה במהלך 20 השנים האחרונות.

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: נמל צ'רלסטאון - למכירה (4 תמונות)

בעל השליטה בנמל, יזם פרטי, החליט שבתום 20 שנות ניהול הגיע זמן להעביר את השליטה לדור הבא ולמצוא משקיע צעיר יותר. "לפני שרכשנו את הנמל ניצלו אותו למטרות ייצוא חימר לבן וכאשר הגענו לכאן הכל היה מכוסה באבק לבן", סיפר בעל הנמל רובין דוויס בראיון לעיתון "טלגרף". "רכשנו את הנמל כמעגן לאניות ומקום לשיפוץ סירות, אבל עד מהירה הסבנו את המקום לאתר צילומים", הוא מוסיף ומתאר את המקום כפסטורלי ומרתק בסמוך לעיירה ציורית מה שהופך אותו למיוחד ויחיד במינו.

דוויס המשווק את הנמל מבטיח שמדובר בהזדמנות של פעם בחיים. הוא מדגיש גם את ההיבטים התיירותיים של הנמל וגם את העובדה שמדובר במקום מתפקד עם כל התשתיות הדרושות. כמו כן המתחם כולל שני חופי רחצה ומספר עסקים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות