אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נאמני מעריב פרסמו הצעה לרכישת מניות צילום: עמית שעל

נאמני מעריב פרסמו הצעה לרכישת מניות

זאת בהתאם להחלטת שופטת המחוזי ורדה אלשיך. הנאמנים, עוה"ד שלמה נס וירון ארבל, ינהלו מו"מ עם גורמים שונים בחול המועד סוכות

30.09.2012, 18:13 | כלכליסט

הנאמנים של מעריב, שבהקפאת הליכים, פרסמו הצעה לרכישת מניות החברות בקבוצה או פעילותן ונכסיהן. זאת, בהתאם להחלטת שופטת בית המשפט המחוזי, ורדה אלשיך, מאתמול. כך הודיעה היום מעריב לבורסה לניירות ערך.

לפי הודעת מעריב, "הנאמנים קיימו וימשיכו לקיים מו"מ ומגעים עם גורמים שונים כבר בימי חול המועד סוכות, וכפי שעולה מהחלטת בית המשפט, על המציעים להגיש הצעותיהם עד ל-9 באוקטובר 2012".

עוד עולה כי "כחלק מהליכי המו"מ יתבקש המציע להגיע להסדרים לגבי המשך העסקה של עובדים. לצורך

כך, ובסיוע של הנאמנים ובתיאום עימם, ינוהלו מגעים מול נציגי העובדים הרלבנטים".

 

בית מעריב, צילום: עמית שעל בית מעריב | צילום: עמית שעל בית מעריב, צילום: עמית שעל

 

הנאמנים, עוה"ד שלמה נס וירון ארבל, כותבים כי על מגישי ההצעות לבדוק את כל הקשור בקבוצה, לרבות נכסי הקבוצה, פעילותה העסקית והכלכלית, מצבה המשפטי ומצב זכויותיה. 

 

לפני כעשרה ימים הודיעה אי.די.בי לבורסה כי גובש הסכם למכירת מעריב לבעלים של "מקור ראשון" שלמה בן צבי. כמה ימים לאחר מכן הוציאה השופטת אלשיך צו הקפאת הליכים למעריב לתקופה של חודש; זאת, "על מנת לבצע בדיקה מעמיקה ואוביקטיבית של הקבוצה שמא בכל זאת ניתן להבריאה או לפחות לבדוק היטב האם אכן הרכש המוצע הינו תקין ואכן לא ניתן למצוא דרך הבראה או עיסקת רכש טובים יותר לקבוצת מעריב ולעובדיה". 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות