אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מוצרי AHAVA יימכרו ב־7 מדינות נוספות צילום: עמית שעל

מוצרי AHAVA יימכרו ב־7 מדינות נוספות

מוצרי ים המלח ימכרו בפולין, איטליה, שוויץ, קוריאה, יוון, דנמרק וקמבודיה. מנכ"ל החברה:"מצפים לצמיחה של 10% במכירות בשנה הקרובה"

04.10.2012, 08:57 | שלי פריצקר

חברת AHAVA מעבדות ים המלח מרחיבה את הפעילות הבינלאומית שלה ולאחרונה נכנסה לשבעה שווקים חדשים: פולין, איטליה, שוויץ, קוריאה, יוון, דנמרק וקמבודיה. בסך הכל יש עתה לחברה פעילות הפרוסה ב־35 מדינות באמצעות זכיינים, מפיצים וחנויות (בברלין ובבודפשט).

לדברי יעקב אליס, מנכ"ל החברה, "בפולין נכנסנו בשלב א' דרך רשת סופר־פארם ובינתיים זה הולך יפה. באיטליה, שם לא היינו פעילים כמה שנים, נכנסנו חזרה דרך מפיץ חדש דרך כמה רשתות של בתי מרקחת. הכניסה לשוק האיטלקי מצטרפת לנוכחות בשווקים אסטרטגיים נוספים כמו ארה"ב, צרפת וגרמניה. בפנום פן בירת קמבודיה אנחנו פועלים באמצעות חנות של זכיין, כאשר אנחנו מעצבים את החנות, בדומה לפעילות שלנו בסינגפור".

הוא מוסיף כי החנויות הן כלי משני בהתרחבות וכי ההתמקדות היא במכירות דרך בתי מרקחת. היקף המכירות של החברה עומד על 200–300 מיליון שקל בשנה, וב־AHAVA מצפים לצמיחה של 10% במכירות בשנה הקרובה. AHAVA היא חברת קוסמטיקה הרוקחת מוצרי טיפוח המכילים מינרלים מאזור ים המלח.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות