אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גם הקולה מתייקרת: החברה המרכזית למשקאות מעלה מחירים ב-5.7%

גם הקולה מתייקרת: החברה המרכזית למשקאות מעלה מחירים ב-5.7%

החברה הודיעה על העלאת מחירים שתחל בעוד חודש. בין היתר יתייקרו המשקאות קוקה קולה, דיאט קוקה קולה, זירו, פאנטה וספרייט

04.10.2012, 17:11 | אורנה יפת
גם החברה המרכזית למשקאות הודיעה על התייקרות מוצריה. זאת בדומה ליוניליוור ולאסם ובציפייה להתייקרות מוצרי החלב, שהודעה רשמית עליה טרם התקבלה מהמחלבות וממשרד החקלאות. קוקה קולה ישראל תעלה את מחיר המשקאות שהיא משווקת בעד 5.7%. המחירים החדשים ייכנסו לתוקף בדיוק בעוד חודש, ב-4.11.  

בין היתר יתייקרו המשקאות קוקה קולה, דיאט קוקה קולה, זירו, פאנטה, ספרייט, בירה שחורה מאלט, מוצרי פריגת ומים מינרליים של נביעות. המשקה החדש שקוקה קולה מחדירה בימים אלה לשוק, פיוז טי בבקבוק 1.5 ליטר, לא ייכלל בהתייקרות, אך הבקבוק האישי של המותג יתייקר אף הוא.

המחירים עולים, צילום: בלומברג המחירים עולים | צילום: בלומברג המחירים עולים, צילום: בלומברג

ההתייקרות לא תכלול בשלב זה גם את מוצרי מחלבת טרה, אך גם הם צפויים להתייקר מייד לאחר החג בעקבות העלייה

במחיר המטרה של החלב. גם את הבירות לא תייקר החברה המרכזית למשקאות, שכן לאחרונה עלו מחירי כלל הבירות בשוק בשל החלטת האוצר מיולי האחרון להעלות את מס הקנייה על ליטר בירה מ-2.18 ל-4.19 שקלים.

מוצרים נוספים שמחירם יישאר על כנו בשלב זה הם פריגת אושן ספריי, סירופ פריגת, סמירנוף אייס וקינלי סודה 1.5 ליטר.

מהחברה המרכזית למשקאות נמסר כי "בעקבות העלייה הדרסטית במחירי התשומות אנו מעדכנים את המחירון שלנו בשיעור של עד 5.7%. חשוב לציין כי בחמש שנים האחרונות עלה מדד המחירים הכללי ב-16.2% ,מדד מחירי המזון ללא ירקות ופירות עלה ב-20%, בעוד מחיר המחירון של מוצרינו לקמעונאי עלה ב-11.2% בלבד (בקבוק 1.5 ליטר)".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
ורטהיים זכה בפיס
שולחים לו תרכיז קולה מהמפעל בארה"ב, הוא מבקבק את זה עם מים, סוכר ופחמן דו חמצני, ומרוויח אלפי אחוזים. אין לי בעיה עם זה דרך אגב. הבעיה שלי היא שיום אחד הבנתי שהאדם לא יכול לשתות משקה מוגז שחור משחור עם ים סוכר וחומרים מוזרים, כל היום. מסתבר שאפילו השיננית שלי שמה לב שהפסקתי לשתות את המשקה השחור. מה יכול להיות יותר טוב מאשר מים קרירים עם טיפה אחת של לימון טרי??
אלון  |  07.10.12
לכל התגובות