אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אי.די.בי תשלם למחזיקי האג"ח מסדרה ב' 35 מיליון שקל צילום: יונתן בלום

בלעדי לכלכליסט

אי.די.בי תשלם למחזיקי האג"ח מסדרה ב' 35 מיליון שקל

גובש מסמך ההבנות בין הצדדים שאמור לסיים את ההליך המשפטי ולהעניק לחברה שקט עד דצמבר הקרוב; על פי ההבנות, אי.די.בי תבצע הנפקת זכויות עד ה-15 בנובמבר, וזאת לשם גיוס של 35 מיליון שקל

04.10.2012, 20:32 | גולן חזני
ההבנות בין מחזיקי האג"ח של אי.די.בי אחזקות לבין החברה הושגו ביממה האחרונה סביב נושא תשלום 35 מיליון השקלים לסדרה ב'.

ל"כלכליסט" נודע כי בשעה זו מוגש לביהמ"ש המחוזי בתא מסמך ההבנות בין הצדדים שאמור לסיים את ההליך המשפטי ולהעניק לחברה שקט עד דצמבר הקרוב.

על פי ההבנות אי.די.בי תבצע הנפקת זכויות עד ה-15 בנובמבר לגיוס של 35 מיליון שקל. במידה וסכום זה לא יגוייס מתחייבת גנדן להעביר את כולו או את חלקו כדי שישולם למחזיקי סדרה ב'. התשלום אמור היה להיות משולם ב-5 בספטמבר אך הופקד בנאמנות לאור ההתנגדות של מחזיקי יתר הסדרות.

את אי.די.בי מייצג עו"ד רם כספי ואילו את המחזיקים מייצג עו"ד נועם שרון ממשרד מיתר.

נוחי דנקנר, בעל השליטה באי.די.בי, צילום: יונתן בלום נוחי דנקנר, בעל השליטה באי.די.בי | צילום: יונתן בלום נוחי דנקנר, בעל השליטה באי.די.בי, צילום: יונתן בלום

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
להסיר את הכובע בפני נוחי אדם הגון ובעל ערכים
הכי קל זה כמה שוטים מטומטמים שתוקפים כל הזמן את בעלי העסקים שנקלעים לקשיים. הרי מה שעושה אי די בי היום - העברת 8 מיליון ש"ח למעריב זו פשוט חבל הצלה נוסף, שאולי לא יספיק אבל הוא מעיד על רגש לעובדים (בניגוד לנימרודי שמתנהג בגועל). גם הזרמת כספים שאין לך הרבה מהם לטובת חברה על מנת לנסות ולקנות זמן שאולי יציל את הקבוצה זה דבר ראוי להערכה. לא מכיר את נוחי אבל ממעקב אחריו אני מתרשם שלמרות שעשה לא מעט טעויות עיסקיות, הוא לא נוכל ולא רמאי, אלא איש של כבוד ושל יושרה. ישר כוח והלוואי ותצליח להציל את אי די בי ולשמור על רכוש המשקיעים.
אביגדור , ירושלים  |  05.10.12
לכל התגובות