אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ועד עובדי מעריב: בוחנים את האפשרות לקחת חלק בבעלות ובניהול העיתון צילום: שאול גולן

ועד עובדי מעריב: בוחנים את האפשרות לקחת חלק בבעלות ובניהול העיתון

לדברי הוועד, "מאבק עובדי מעריב עומד בימים אלה ממש בפני תפנית אדירה, הוחלט לנסות ולהתארגן להגשת הצעה בעניין"

07.10.2012, 17:18 | כלכליסט

ועד הפעולה של עיתונאי מעריב בוחן את האפשרות לנסות להגיש הצעה שבה לעובדים יהיה חלק בבעלות ובניהול של העיתון כחלק מגרעין שליטה עתידי, כך נמסר היום (א') מטעם הוועד. מחרתיים תיערך אסיפת עובדים לדיון בעניין, ואחד מנאמני העיתון - עו"ד שלמה נס - ישתתף בה. 

בשבוע שעבר פרסמו הנאמנים של העיתון, שנמצא בהקפאת הליכים, הצעה לרכישת מניות החברות בקבוצה או פעילותן ונכסיהן. זאת, בהתאם להחלטת שופטת בית המשפט המחוזי, ורדה אלשיך

לפי העדכון שפורסם היום, "מאבק עובדי מעריב עומד בימים אלה ממש בפני תפנית אדירה. בשבועות האחרונים ניהלנו מאבק איתנים למען קבלת כל הזכויות שלנו בעיקר מנוחי דנקנר, וגם מעופר נמרודי. בזכות המחאה שלנו קיבלנו הבטחה מדנקנר שישלם את חלקו בחוב לעובדים לפי חלקו היחסי בבעלות על מעריב - הבטחה שאנחנו שואפים לעגן מולו בכתב בימים אלה, וביום רביעי נפגוש את נמרודי, בתקווה שייעתר לדרישתנו לשלם את חלקו". 

עוד נמסר כי "עלינו עכשיו גם להפנות את מבטנו לעבר העתיד. בימים האחרונים החלטנו בוועד הפעולה של העיתונאים לנסות ולהתארגן להגשת הצעה שבה לעובדים יהיה חלק בבעלות ובניהול של מעריב. לצורך זה הוקם צוות היגוי שהחל בבירורים ראשוניים אך רציניים ואינטנסיביים, שבתקווה יניבו פירות ראשונים בימים הקרובים". 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות