אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היום: שלב חצי הגמר בתחרות הסטארט-אפים

mobile 2013

היום: שלב חצי הגמר בתחרות הסטארט-אפים

שמות עשר החברות שיעפילו לגמר תחרות חברת הסטארט-אפ המבטיחה, שייערך בשבוע הבא, ייקבעו היום. המתחרות: חברות סטארט־אפ צעירות בשלב המו"פ, שעוסקות בפיתוח אפליקציה, שירות או מוצר הצפויים לשנות את איכות החיים שלנו

10.10.2012, 08:22 | אסף גלעד

20 חברות סטארט־אפ מתחום המובייל יתחרו היום (ד') בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב על כרטיס לגמר תחרות Mobile 2013 לחברה המבטיחה בתחום.

לפרטים ולהרשמה לכנס Mobile 2013 לחצו כאן

בגמר, שייערך בשבוע הבא, ישתתפו עשר חברות, ומתוכן תיבחר החברה הזוכה. זו תשתתף בביתן הלאומי בתערוכת הסלולר בברצלונה מטעם מכון היצוא, ותזכה לעשרות שעות ייעוץ וליווי של פירמת סומך חייקין KPMG ושל פירמת עו"ד שבלת והפקולטה לניהול באוניברסיטת תל־אביב. כמו כן תזכה לקמפיין פרסום ב"כלכליסט".

המתחרות הן חברות סטארט־אפ צעירות בשלב המו"פ, שעוסקות בפיתוח אפליקציה, שירות או מוצר לטלפונים ניידים או טאבלטים וצפויות לשנות את איכות החיים שלנו. בין המועמדות ניתן למצוא אפליקציות לתשלום חכם שלא באמצעות מזומן או כרטיסי אשראי פיזיים, כגון סלאריקס, שמאפשרת תשלום על ידי הסמארטפון ובהתבסס על דפי פייסבוק, או CodiPark, שחוסכת הגעה למכונת התשלום בחניונים. ישנן גם אפליקציות מבוססות מיקום כגון Navin המאפשרת לנווט בתוך מבנים כגון שדות תעופה וקניונים; ו-Tripinnin שממליצה על מקומות בילוי בסביבה בהתבסס על אזכורים ברשתות החברתיות (צ'ק-אין, האשטאגס).

במועמדות גם אפליקציות חברתיות כגון T.saver המאפשרת לשמור מקום בתור ולהגיע מאוחר יותר לבית העסק; Cellrox, המחברת מכשירים ניידים לסביבה ארגונית בטוחה ללא מגבלות על השימוש האישי במכשיר; Brightspots שמעניקה כרטיסי הטבה מבוססי משחקים; Weboolu שהופכת טלפונים לשלט דינמי ומכשירים בעלי דפדפנים כגון טלוויזיה חכמה, מחשב או טאבלט לקונסולת בידור; Go Commerce שבאמצעותה עסקים יכולים לנהל חנות גם בסמארטפונים ובטאבלטים; MyTreat שמאפשרת לשלוח מתנות קטנות לחברים ברשתות החברתיות; Zimperium שהיא מערכת אבטחת מידע לטלפונים סלולריים; Sygen לניהול הפעילות הפיננסית של משק הבית; Paparazit שעוקבת אחר פעילות סלבס; Gleemps שמאפשרת שיתוף חכם של סרטוני יוטיוב; ו-CellBuddy, כרטיס SIM וירטואלי שמאפשר לדבר בסלולר האישי בעלויות נדידה מופחתות.

צוות החברים בוועדת השיפוט כולל את יזהר שי, שותף בקרן ההון סיכון קיינן; ערן ברקת, מנהל תחום ההייטק ב-BRM; עו"ד ליאור אבירם, שותף מנהל, ראש מחלקת ההייטק וההון סיכון בפירמת שיבלת; שמחה פונד, שותף בקבוצת המדיה והתקשורת ב-KPMG; אדיב ברוך, מחטיבת ההייטק במכון היצוא; וד"ר איריס גינזבורג, מנהלת תוכנית ה-MBA בהתמחות ביזמות באוניברסיטת ת"א.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
Sygen
חבר המליץ לי להוריד את פשוט לחסוך של חברת Sygen אפליקציה חובה לכל מי רוצה להבין מה קורה עם הכסף שלו - מדהים כמה פשוט - כל חשבונות העו"ש וכרטיסי האשראי תחת מטרייה אחת. אני מקבל מהם התראות איכותיות כמן למשל על גובה העמלות שלי בבנקים, וכל מיני כאלה שפותחים לי את העיניים. הדבר הכי טוב בה הוא שאתה יכול לראות בכל רגע כמה כסף תוכל לחסוך החודש ואיך תוכל להגיע לזה. - פשוט מגניב!
תומר , מרכז  |  10.10.12
לכל התגובות