אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: חשבון אשל צילום: יריב כץ

דיבידנדים: חשבון אשל

נתן אשל, מקורבו של ראש הממשלה ומי שהיה ראש הסגל בלשכתו: "לעולם לא אעבוד בישראל"

11.10.2012, 09:04 | כלכליסט

בניגוד לבנימין נתניהו, שמקווה להמשיך לאייש את לשכת ראש הממשלה גם לאחר הבחירות המוקדמות, למקורבו נתן אשל אין שום תוכניות לשוב ללשכה. למעשה, אשל מתכנן שלא לשוב ולעבוד בישראל. לעולם.

אשל, לשעבר ראש הסגל של ראש הממשלה שפרש לאחר שהודה בהתנהגות לא הולמת כלפי עובדת המשרד, סיים את עבודתו בחודש מרץ וזכה בחבילת פרישה נדיבה: כ־120 אלף שקל.

נתן אשל, צילום: יריב כץ נתן אשל | צילום: יריב כץ נתן אשל, צילום: יריב כץ

ל"כלכליסט" נודע כי מאז נועד אשל עם שורה של גורמים, ובהם בכירי משרד לובי גדול. בשיחה עמו הסכים להתבטא אשל באופן נדיר והכריז: "אין שום סיכוי שאחזור לעבוד במדינת ישראל, לא כשכיר ולא בכלל".

אז מה בעצם אתה עושה מאז שעזבת את הלשכה?

"אני עובד עכשיו בעיקר בחו"ל. לא שקלתי לעבוד במשרד הלובי, אף שאני מכיר את האנשים שמה".

במה אתה עובד בחו"ל?

"אני אדם פרטי וזה לא מעניין אף אחד".

אתה לא מוכן לומר אפילו באיזה תחום?

"לא. עסקיי הם בחו"ל".

ואין סיכוי שתעבוד בישראל, בכל קונסטלציה?

"כרגע אני לא חושב על זה".

לעולם אל תאמר לעולם לא.

תומר אביטל

איך כמעט עשו אגסי לקפלינסקי

שי אגסי, מתברר, לא היה אמור להיות הזעזוע היחיד בצמרת בטר פלייס. מקורות בחברה מספרים כי בחברה לישראל בשליטת עידן עופר חיפשו כחודש לפני הדחתו של אגסי מחליף גם למנכ"ל בטר פלייס ישראל משה קפלינסקי. כמה בכירים בתחום האנרגיה והרכב קיבלו מהחברה הצעה מפורשת להחליף את קפלינסקי אך השיבו בשלילה.

מקורבים לחברה מעריכים שקפלינסקי, הנושא החל מהשבוע שעבר גם בתפקיד קצין המבצעים הראשי (COO) של בטר פלייס העולמית, לא ידע על הכוונה להחליף את אגסי. להערכתם, אי־היכולת למצוא מחליף לקפלינסקי, הדחתו של אגסי וקידומו של קפלינסקי מסמנים שבעתיד הקרוב מקומו יציב.

קפלינסקי, במסגרת תפקידו כמנכ"ל, אחראי בין היתר על מערך המכירות והחלפת הסוללות של בטר פלייס ישראל. עד כה לא רשמה החברה הצלחות משמעותיות בתחומים אלה.

מהחברה לישראל נמסר כי "לא היו דברים מעולם".

תומר הדר

 

מימין: שי אגסי, עידן עופר ומשה קפלינסקי. זעזוע בצמרת, צילום: סיון פרג מימין: שי אגסי, עידן עופר ומשה קפלינסקי. זעזוע בצמרת | צילום: סיון פרג' מימין: שי אגסי, עידן עופר ומשה קפלינסקי. זעזוע בצמרת, צילום: סיון פרג

ארז אלוביץ' דוהר

סמנכ"ל השיווק של יורוקום והבן של שאול, ארז אלוביץ', נקלע במהלך החג לתאונה מצערת כאשר סוס נפל עליו. כך ולא להפך. אלוביץ' ספג חבלות קלות, אך ממשיך לדהור כרגיל.

ליאור רוזנטל

אלוביץ אלוביץ'. ממשיך לדהור אלוביץ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות