אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יבמ ו-AT&T ישתפו פעולה באספקת שירות ענן לעסקים צילום: בלומברג

יבמ ו-AT&T ישתפו פעולה באספקת שירות ענן לעסקים

מדובר על שיתוף פעולה אשר אמור לספק ליבמ יכולת להשתמש ברשת הווירטואלית הפרטית של AT&T במקום באינטרנט הציבורי לטובת שירות מחשוב הענן של יבמ

11.10.2012, 14:14 | כלכליסט

יבמ ו-AT&T ישתפו פעולה באספקת שירות ענן המותאם לעבודה ברשת, תוך שהוא עושה שימוש ברשתות פרטיות במקום באינטרנט הציבורי הפתוח. שתי החברות משלבות בין יכולות הרשת הפרטית הווירטואלית של AT&T ובין סביבת הענן של יבמ.

קראו עוד בכלכליסט

הטכנולוגיה נולדה במעבדות המחקר של AT&T – על מנת ליצור ולהציע שירותי ענן מהירים ברמת אבטחה גבוהה במיוחד. שיתוף הפעולה מתמקד בחברות כלל-עולמיות גדולות: הוא יוצע החל מראשית 2013, כאופציה חדשה ללקוחות המקימים ופורסים שירותי ענן הדורשים רמה גבוהה של אבטחה וזמינות.

על פי הודעתה של יבמ, היתרון הגדול בשילוב עם הרשת של AT&T הוא שאפשר יהיה להסיט ולהעביר בקלות יישומים ומידע בין מרכזי עיבוד הנתונים והענן הפרטי הפועל בכל מסגרת ארגונית או חברה – ובין שירותי הענן החדשים.

הטכנולוגיה של AT&T מקצה באופן דינאמי את משאבי הרשת למשאבי המחשוב השונים, תוך אוטומטיזציה מלאה של פונקציות המבוצעות כיום לעתים קרובות בתהליך ידני. כך, ניתן ליהנות מאפשרות הרחבה ומידרוג של משאבי העיבוד והרשת בתהליך מתואם, תוך תמיכה בשינויים בביקוש למשאבים האלה: קמעונאים יוכלו לרכוש קיבולת עיבוד ותקשורת בעונות השיא של המכירות, מחלקות שכר יוכלו להרחיב את קיבולת העיבוד בעת הכנת המשכורות, וכן הלאה.

הפרטים הפיננסיים של העסקה בין יבמ ובין AT&T לא פורסמו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות