אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
300 משתתפים בהפגנה בת"א; ליף הכריזה על הקמת תנועה בהנהגתה צילום: עמית שעל

300 משתתפים בהפגנה בת"א; ליף הכריזה על הקמת תנועה בהנהגתה

דפני ליף הזכירה את האירוע שבו הצית את עצמו משה סילמן וסיפרה כי היא מקימה ארגון חוץ מפלגתי חדש

11.10.2012, 20:45 | ארי ליבסקר

נראה כי ריח הבחירות הקרבות לא הצליח להוציא לרחובות את המוני המפגינים. כ-300 בני אדם בלבד השתתפו הערב ב"הפגנת כבוד האזרח" בתל אביב.

המפגינים, בהם דפני ליף ופעילי המחאה החברתית, חסמו את מפגש הרחובות יצחק שדה והמסגר מול משרדי הביטוח הלאומי. בקרב המארגנים ניכרה האכזבה ממיעוט המשתתפים באירוע.

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: המחאה בתל אביב הערב (4 תמונות)

עשרות שוטרי יס"מ נכחו במקום ודאגו שהסדר הציבורי לא ייפגע. דפני ליף שנאמה באירוע הזכירה את האירוע שבו הצית את עצמו משה סילמן וביקשה מהנוכחים שלא לקחת דוגמא מהמקרה שלו. כמו כן, הכריזה ליף על הקמת ארגון א-מפלגתי בהנהגתה שיפעל למען זכויות האזרחים.

המפגינים נשאו קרטונים ועליהם דמויותיהם של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר האוצר יובל שטייניץ ומספר בעלי הון. דמויות הקרטון "נטפו" מים, והמפגינים קראו קריאות כגון "הם משתינים עלינו", "ביבי ושטייניץ הביתה", "העם דורש צדק חברתי" ו"התשובה לגזלנות - מהפכה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
דפני ליף - המשיכי במאבק של שלנו
ישרה, מנהיגה , אומרת האמת , לא התעייפה מהפגנות, פוליטית אך לא מפלגתית, מנהיגה את השכונות, מאחדת - זוהי דפני ליף !!!! אז אל תתעיפו הצטרפו לתנועה החברתית "ישראל מחר" והושענו את ישראל !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! עודד הון בעל שיער הכסף השווה זהב
עודד הון בעל שיער הכסף ששווה זהב , תל אביב  |  16.10.12
8.
דפני ממש קדושה. נתפלל שהיא תעורר שוב את האנשים
נראה שאזרחי ישראל נמצאים תחת ערפול חושים השנה. ביבי הצליח. הוא עצמו התארח בסוויטות מלכותיות, אבל לנו הוא מספר שאין ארוחות חינם, הדמגוג הזה. ואיזה שכר יש לשכירים, ואיזה יקר המזון, והדיור, וכמה זיפת המצב בכבישים, והאלימות, ואין דיין לשחיתות בגלל החלשת שלטון החוק, ומה עם החינוך? אתם יודעים, בתחתית. והימין שולט כמו בעזרת שיקוי כזב, ורק דפני באמת צדיקה, באמת מנסה בכל כוחה הדל, ואיפה האנשים? שממה וחורבה בכל, ואיפה האנשים? ריק, ותועבה, ואיפה האינטלקטואלים? כולם חלולים מרפדים את ישבנם, ומי יושיענו
רונאל , ירושלים  |  12.10.12
7.
משמעותו שתתרמי כמו כל אזרח, 3 שנים למדינה ,לפני שתבקשי זכויות.
לפי רמת הפעילות שלך,לא נראה שמחלתך היתה עשויה להפריע לך לעבוד ככוח עזר בבית חולים, למען אנשים חולים שבאמת זקוקים לסיוע. עדין לא מאוחר,נעריך אותך באמת לאחר שתתרמי כמה שנים, כמו כולנו, למדינה. אזרח ישראלי פשוט.
שוויון חובות, דפני  |  11.10.12
6.
עזבו בחירות לכנסת, הבחירות האמיתיות זה הפריימריז
החכים דואגים למי שבוחר אותם אישית ואת זה עושים בפרמייריז. אז גשו למפלגה החביבה עליכם(רצוי גדולה) ותתחילו באמת להשפיע. לבחור יותר מח"כ אחד, לבחור באופן ישיר, השפעה יחסית והכל במחיר של המבורגר ו 2 דק' של שליחת פקס או מילוי טופס באינטרנט.
אבי , תל אביב  |  12.10.12
לכל התגובות