אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למאורת העטלף, מחשב מסלול מחדש

PLAY

למאורת העטלף, מחשב מסלול מחדש

באטמן מקלל את היום בו בחר במפות אפל למשימת חילוץ בני ערובה, כתב יוצא למסע בין אנטנות - בעקבות הודעת mms ששלח, אתר שמשלב סצנות דרמטיות מהקולנוע עם שירים מטופשים ודרך מאוד משונה להטריד זרים בחוף הים

14.10.2012, 17:51 | עמית הרשקוביץ

1. דרכה של הודעה

חגיגות אייפון 5 לא הולכות להיגמר בקרוב, והפארודיות ממשיכות להציף את הרשת. בסרטון זה תראו את באטמן עולה על הכביש ונעזר במפות של אפל כדי להציל את רייצ'ל דוז - לפני שתמות בפיצוץ. למי שלא עקב אחר הסיפור, מפות אפל החדשות מעלימות הרים, גשרים וערים. אתם יכולים לנחש שזה לא משחק לטובתה של הגברת דוז.

2. דרכה של הודעה

אתר גיזמודו חושף את המסע המטורף שעוברת הודעת מולטימדיה שלכם בדרכה למכשיר היעד. בסרטון המרשים הזה מתחקה אחד מכתבי האתר אחר ההודעה וחושף את המרחקים שהשדרים עוברים כדי להגיע אליכם מהר כל כך. מרתק.

 

3. סינרגיה קולנועית

האתר הבא מצליב בין סצנות מפתח מסרטים ובין קטעים חזקים מפסקולים מפורסמים. מפתיע כמה שהשיר שברקע יכול לשנות את איך שאנו תופסים את הסצנה. למשל, קטע דרמטי במיוחד מ"פורסט גאמפ" נראה לגמרי אחרת כשברקע שלו יש שיר גרובי מהפסקול של "אוסטין פאוורס".

4. איזה חמודה! היא משתזפת!

גרג וג'ייק מ-mediocre films יוצאים לחוף הים, לדבר לאנשים אקראיים כאילו שהם תינוקות. כנראה שהאווירה הקלילה עושה את שלה והקורבנות שלהם מגיבים להתנהגות המוזרה בהומור - והתוצאה כיפית במיוחד.

5. איך הטלוויזיה השפיעה עליך?

מגזין מנטלפלוס מאמין בטלוויזיה ורוצה להזכיר לכולנו כמה מההשפעות מרחיקות הלכת שהיו למדיום זה במהלך 25 השנים האחרונות. במאמר זה תמצאו אוסף של 25 תוכניות שהשפיעו על המציאות: חלקן שינו תוצאות בחירות, החדירו לתודעה שירים אלמוניים ועוד. כך או כך למכשיר יש כוח לא מבוטל, שאסור לזלזל בו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות