אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גם השוקולדים מתייקרים: חברת סידס מעלה מחירים של M&M ומארס צילום: Evan Amos

גם השוקולדים מתייקרים: חברת סידס מעלה מחירים של M&M ומארס

החברה הודיעה לקמעונאים על עליית מחירים של 5% החל מחודש נובמבר, הכוללים את המותגים לינדט, באונטי, סניקרס, טוויקס ועוד

16.10.2012, 13:16 | אורנה יפת

יבואנית מוצרי המתיקה ומזון לבעלי חיים, סידס, מעלה מחירים. החברה הודיעה לקמעונאים על עליית מחירים של 5% החל מחודש נובמבר. סידס היא יבואנית של המותגים לינדט, באונטי, סניקרס, מארס, M&M, טוויקס, ג'לי בלי, סוכריות פז, טים טאם, ועוד. כמו כן מייבאת החברה מזון לחתולים תחת המותגים ויסקאז ופדיגרי שגם הם צפויים להתייקר בשיעור דומה.

קראו עוד בכלכליסט

כפי שפורסם לראשונה ב"כלכליסט" גם יצרנית הוופלים מנעמים הודיעה על עליית מחירים של 7% במוצריה. סידס ומנעמים נמנות על היצרניות והיבואניות הקטנות שהחלו כעת להודיע על עליית מחירים לרשתות השיווק.

M&M. מתייקר ב-5%, צילום: Evan Amos M&M. מתייקר ב-5% | צילום: Evan Amos M&M. מתייקר ב-5%, צילום: Evan Amos

קודם לכן הודיעו חברות מזון גדולות יותר ביניהן אסם יוניליוור וקוקה קולה על עליות מחירים שיבואו לידי ביטוי בנובמבר. יוניליוור תעלה מחירים ב-3-6%, אסם ב-4.8% בממוצע וקוקה קולה בעד 5.7%. גם יפאורה תבורי תבצע התייקרות של 5% וויטה פרי גליל עד 6%.

ברשתות השיווק מנהלים בימים אלה מו"מ לאישור המחירונים שהגישו החברות. בקרוב צפויות גם המחלבות להודיע על עליית מחיר מוצרי החלב שמושפע ממחיר המטרה.

מסידס נמסר בתגובה: "עליית מחירי המוצרים המיובאים על ידי סידס, ביניהם מרס, סניקרס, לינדט, נעשית בשיעור ממוצע של 5% ונובעת מעליית מחיר המוצרים על ידי הספקים השונים בחו"ל, כמו גם עלייה במחיר התשומות וההובלה לישראל. מדובר בשיעור ממוצע של עלייה במחיר לקמעונאים בעוד קביעת המחיר לצרכן היא באחריות בלבדית של הרשתות, כל אחת בנפרד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות