אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
NFL: בעונה הבאה ייערכו שני משחקי ליגה בלונדון צילום: אם סי טי

NFL: בעונה הבאה ייערכו שני משחקי ליגה בלונדון

מיניסוטה ויקינגס יארחו את פיטסבורג סטילרס באצטדיון וומבלי בספטמבר 2013. לפני כשבועיים הודיעה הליגה גם על קיומו של משחק בלונדון בין ג'קסונוויל ג'גוארס וסן פרנסיסקו 49'

17.10.2012, 18:01 | בלומברג

ליגת הפוטבול האמריקאית, NFL,  תקיים בעונה הבאה לראשונה שני משחקי עונה רגילים בלונדון, כך מסר הקומישינר רוג'ר גודל שטען כי מדובר בשלב הבא בהרחבת הספורט מחוץ לארצות הברית. 

קראו עוד בכלכליסט

 אתמול נמסר מה-NFL כי ב-29 בספטמבר 2013 יארחו המיניסוטה ויקינגס את פיטסבורג סטילרס באצטדיון וומבלי. לפני כשבועיים הודיעה הליגה גם על קיומו של משחק בלונדון בין ג'קסונוויל ג'גוארס וסן פרנסיסקו 49'. "מאז שהתחלנו לפני חמש שנים לקיים משחקים של העונה הרגילה בלונדון, קיבלנו מסר ברור מהאוהדים הבריטים – הם רוצים לראות עוד פוטבול" מסר גודל בהצהרה שפרסם. "אנחנו מאמינים שעוד פוטבול יוביל לעלייה במספר האוהדים".

מעודדת דאלאס קאובויז. מהליגה נמסר כי מאגר האוהדים הבריטי זינק ב-32% בשתי העונות האחרונות, בעוד ששיעורי הצפייה במשחקי יום ראשון של ה-NFL זינקו ב-154% מאז 2006, השנה לפני שהחלה הסדרה הבינלאומית, צילום: אי פי אי מעודדת דאלאס קאובויז. מהליגה נמסר כי מאגר האוהדים הבריטי זינק ב-32% בשתי העונות האחרונות, בעוד ששיעורי הצפייה במשחקי יום ראשון של ה-NFL זינקו ב-154% מאז 2006, השנה לפני שהחלה הסדרה הבינלאומית | צילום: אי פי אי מעודדת דאלאס קאובויז. מהליגה נמסר כי מאגר האוהדים הבריטי זינק ב-32% בשתי העונות האחרונות, בעוד ששיעורי הצפייה במשחקי יום ראשון של ה-NFL זינקו ב-154% מאז 2006, השנה לפני שהחלה הסדרה הבינלאומית, צילום: אי פי אי

ה-NFL מארגנת מאז 2007 משחקים בלונדון. כל אחד מחמשת המשחקים הללו משכו  84-76 אלף אוהדים. מהליגה נמסר כי מאגר האוהדים הבריטי זינק ב-32% בשתי העונות האחרונות, בעוד ששיעורי הצפייה במשחקי יום ראשון של ה-NFL זינקו ב-154% מאז 2006, השנה לפני שהחלה הסדרה הבינלאומית.

הג'גוארס הסכימו להעביר משחק ביתי אחד ללונדון בין 2016-2013. הסטילרס, שזכו בשישה תארי סופרבול, ישחקו בעונה הבאה בפעם הראשונה בתולדותיהם בלונדון. הוויקינגס יגיעו לראשונה מאז 1983, אז ערכו משחק קדם עונה בוומבלי. "זוהי הזדמנות ייחודית לוויקינגס להבליט את המותג שלנו ברמה הבינלאומית", הודיע הבעלים של הקבוצה מארק ווילף.

סנט לואיס ראמס יארחו את הניו אינגלנד פטריוטס במשחק של העונה הרגילה, שייערך בלונדון ב-28 באוקטובר.

סופרבול 2015 בסנטה קלרה או מיאמי

עוד מסר גודל בסיום פגישת ה-NFL שנערכה בשיקגו, כי מיאמי וסנטה קלרה קליפורניה נבחרו כמועמדות הסופיות לארח את הסופרבול ה-50 במספרו, שייערך ב-2016. סן פרנסיסקו 49' מתכוננים להשיק את האצטדיון החדש שלהם, שנבנה בעלות של 1.18 מיליארד דולר בסנטה קלרה ב-2014.

גודל הסביר כי המדינה המאחרת תיבחר סופית במאי, ומי שלא תזכה תתחרה מחדש נגד יוסטון עבור הזכות לארח את משחק האליפות ב-2017. דרום פלורידה אירחה את הסופרבול עשר פעמים, כשהאחרונה היתה ב-2010, בעוד שפאלו אלטו, שאירחה את משחק האליפות לפני 27 שנים, היא העיר האחרונה מאזור סן פרנסיסקו שזכתה בכבוד.

"אנחנו נרגשים להגיש מועמדות לארח את הסופרבול הראשון שיתקיים באזור המפרץ מאז ינואר 1985", הגיב מנכ"ל הקבוצה ג'ד יורק. "שום דבר לא מאחד אזור כמו הסופרבול. כעת עלינו לעבוד ביחד כדי להוכיח שהאצטדיון החדש בסנטה קרלה יוכל להעניק הופעה אדירה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות