אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם בעלי המניות של קרדן יאשרו את העסקת חתנו של גרינפלד? צילום: עמית שעל

האם בעלי המניות של קרדן יאשרו את העסקת חתנו של גרינפלד?

דירקטוריון קרדן ישראל אישר להעסיק את עדו ליבוביץ', חתנו של גרינפלד, ב-20% משרה בתמורה לשכר חודשי של 10,000 שקל

17.10.2012, 16:07 | מערכת כלכליסט

בעלי המניות שלקרדן ישראליתבקשו לאשר באסיפת בעלי המניות הקרובה עסקת בעלי עניין לפיה חתנו של יוסף גרינפלד, המחזיק ב-22.3% מקרדן יזמות – בעלת השליטה (73.6%) בקרדן ישראל, יועסק בחברה.

מהדיווח של קרדן ישראל אתמול (ג) לבורסה עולה כי דירקטוריון קרדן ישראל אישר להעסיק את עדו ליבוביץ', חתנו של גרינפלד, ב-20% משרה בתמורה לשכר חודשי (ברוטו) של 10,000 שקל. עוד עולה מהדיווח כי תנאי העסקתו של ליבוביץ' יכללו ביטוח מנהלים, קרן השתלמות וימי חופשה בהתאם לתנאי העסקתו.

עידו ליבוביץ' מועסק בקרדן ישראל החל מינואר 2008, בתפקיד מנהל פיתוח עסקי. באוקטובר 2009 אישרה אסיפת בעלי המניות את תנאי העסקתו וכעת מבקש הדירקטוריון מבעלי המניות לאשר את אותם תנאים, פעם נוספת.

קרדן ישראל נמצאת בבעלות קרדן יזמות של גרינפלד, המכהן כיו"ר דירקטוריון קרדן ישראל. בעלי מניות נוספים בקרדן יזמות הם אבנר שנור (19.6%) ואיתן רכטר (5.6%) . על חברי הדירקטוריון נמנים בין היתר אביהו בן נון, לשעבר מפקד חיל האוויר ואמנון ליפקין שחק, לשעבר הרמטכ"ל .

קרדן ישראל עדיין לא פרסמה את תוצאות הרבעון השלישי של 2012, אולם את הרבעון השני של 2012 סיכמה עם הכנסות של 101 מיליון שקל, הגבוהות פי תשע מהכנסות של 11 מיליון שקל עליהן דיווחה ברבעון המקביל אשתקד. אולם, הגידול המהותי בשורה העליונה לא חילחל עד לשורה התחתונה, אותם סיכמה החברה בהפסד של 59.4 מיליון שקל המיוחס בעיקר לאחזקתה של החברה במניות קרדן אן.וי (11%) שהסבה לה הפסד של 49.7 מיליון שקל. קרדן ישראל נסחרת בתל אביב שווי שוק מצומק של 79.7 מיליון שקל, וזאת לאחר שבשנה האחרונה צנחה מנייתה ב-71% .

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות