אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתניהו ימשוך את התביעה שהגיש נגד ערוץ 10 בפרשת "ביבי טורס" צילום: אי פי איי

נתניהו ימשוך את התביעה שהגיש נגד ערוץ 10 בפרשת "ביבי טורס"

ערוץ 10 ביקש למשוך את התביעה, בשל מצבו הכלכלי הקשה. נתניהו תבע את הערוץ ואת רביב דרוקר ב-2011 בשל סדרת תחקירים ששודרה בתוכנית "המקור". עוד נקבע כי ההסכם לא יפגע בזכותו של נתניהו להגיש את התביעה בעתיד

18.10.2012, 12:32 | שלי פריצקר
ראש הממשלה בנימין נתניהו ימשוך זמנית את התביעה שהגיש נגד ערוץ 10 ונגד רביב דרוקר ומיקי רוזנטל, בשל מצבו הכלכלי הקשה של הערוץ. עוד נקבע כי ההסכם לא יפגע בזכותו של ראש הממשלה להגיש את התביעה שוב בעתיד.

קראו עוד בכלכליסט

הסכם הפשרה אושר אתמול (ד') בדירקטוריון חברת החדשות של ערוץ 10 ובהסכמתם של העיתונאים דרוקר ורוזנטל. ההסכם יוגש לשופט (בדימוס) תאודור אור, אשר היה אחראי על גיבושו וניהל את הליך הגישור בין הצדדים. בהסכם צוין כי ערוץ 10 ביקש למשוך את התביעה.

ראש הממשלה ורעייתו, צילום: אביגיל עוזי ראש הממשלה ורעייתו | צילום: אביגיל עוזי ראש הממשלה ורעייתו, צילום: אביגיל עוזי

הליך הגישור החל לפני מספר חודשים, בעקבות תביעת דיבה שהגישו ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו בגובה 3.5 מיליון שקל. התביעה הוגשה באפריל 2011 נגד חברת "ישראל 10", חברת החדשות, רביב דרוקר, מיקי רוזנטל ונענע10. העילה לתביעה היתה סדרת תחקירים ששודרה בתוכנית "המקור" לגבי מימון טיסותיו של נתניהו בזמן שהיה ראש האופוזיציה. התחקיר זכה לכינוי "ביבי טורס".

מערוץ 10 נמסר: "ההליך המשפטי טרם הסתיים ואיננו יכולים להגיב". לשכת ראש הממשלה הפנתה לתגובה לעו"ד דוד שומרון המייצג את הזוג נתניהו. תגובתו של עו"ד שומרון טרם התקבלה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות