אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עמית לבני ימונה למנכ"ל BBDO IM צילום: יוסי צבקר

עמית לבני ימונה למנכ"ל BBDO IM

לבני יחליף את רון בר אל ועידו הר טוב ששימשו עד לאחרונה כמנכ"לים משותפים

21.10.2012, 11:04 | שלי פריצקר

עמית לבני חוזר לקבוצת גיתם BBDO, ימונה למנכ"ל חברת הייעוץ האסטרטגי BBDO IM. לבני יחליף את רון בר אל ועידו הר טוב ששימשו עד לאחרונה כמנכ"לים משותפים. בר אל יצא ללימודים בחו"ל ואילו הר טוב מונה לסמנכ"ל אסטרטגיה בקבוצה.

לבני (50), אל"מ (במיל'), הוא בעל ניסיון של כ-20 שנה בעולם התקשורת השיווקית. הוא החל את דרכו בגיתם BBDO ב-1993 כבוגר קורס הכשרת מנהלים הראשון של המשרד ובהמשך כפרסומאי במשך כעשר שנים, מתוכם ארבע שנים כסמנכ"ל המשרד.

עמית לבני, צילום: יוסי צבקר עמית לבני | צילום: יוסי צבקר עמית לבני, צילום: יוסי צבקר

בשנת 2003 חזר לצה"ל על מנת להקים את המחלקה האסטרטגית בחטיבת דובר צה"ל עליה פיקד במשך 3 שנים בדרגת אלוף משנה. בשנת 2006 מונה לתפקיד ראש אגף השיווק של חברת התעופה אל על והיה אחראי בין היתר לפיתוח המסחר האלקטרוני הישיר של אל על באינטרנט, שבזכותו נבחר לאחד מאנשי השיווק המצטיינים ל-2009 על ידי איגוד השיווק הישראלי. מאז תחילת 2010 משמש לבני כיועץ אסטרטגי עצמאי לחברות וארגונים בארץ ובחו"ל. בנוסף הקים וניהל במשך כשנה את פעילות התנועה הציבורית "עורו".

יו"ר BBDO IM מוישיק תאומים ברך על מינויו של לבני ואמר: "בודדים הם אנשי המקצוע בעלי היכולת והניסיון של עמית בתחום הובלת הזירה הציבורית והתקשורתית וניהול מצבי משבר. שובו לגיתם BBDO הוא מקור גאווה ותקווה לכולנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות