אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קווינקו צפויה להזרים 13 מיליון שקל לחברה הבת QLI באמצעות הנפקת זכויות

קווינקו צפויה להזרים 13 מיליון שקל לחברה הבת QLI באמצעות הנפקת זכויות

מנכ"ל קווינקו טל טרגן: "בכוונת החברות קווינקו והחברה הבת שחר המילניום להשתתף בהנפקת הזכויות לפחות לפי חלקן"

21.10.2012, 14:31 | ענת ציפקין

QLI, החברה הבת (63.7%) של מפעילת בתי הקזינו להימורים קווינקו מבצעת הנפקת זכויות בהיקף של עד 20.5 מיליון שקל. החברה האם קווינקו צפויה להשתתף לפחות לפי חלקה היחסי בחברה, כלומר להזרים לכל הפחות 13 מיליון שקל.

הנפקת זכויות מוצעת לבעלי המניות הקיימים ערב ההנפקה, ובמידה ובעלי מניות אחרים לא יירצו לקחת בה חלק יכולה קווינקו, המחזיקה ב-63.7% מ-QLI לקחת את חלקם. משכך, שיעור אחזקתה של קווינקו בQLI לא ידולל ואולי אף יגדל.

מנכ"ל קווינקו טל טרגן מסר ל"כלכליסט" כי "בכוונת החברות קווינקו והחברה הבת שחר המילניום, המחזיקות יחד 63.7% ב-QLI להשתתף בהנפקת הזכויות לפחות לפי חלקן וזאת בכפוף להחלטת דירקטוריון החברה". לדבריו, הנפקה זו הינה חלק מאסטרטגיית הנהלת החברה להאיץ את פיתוחה העסקי של QLI.

QLI הנסחרת בלונדון מרכזת את רוב פעילותה העסקית של החברה האם קווינקו, הנמצאת בשליטתו (66%) של יגאל זילכה. את הרבעון השני סיכמה קוינקו בהפסד של 29.6 מיליון שקל – לעומת הפסד של 46 מיליון שקל שרשמה בתקופה המקבילה אשתקד. את החציון הראשון של 2012 סיכמה קווינקו בהפסד כבד של 145 מיליון שקל.

הכנסותיה של קווינקו ברבעון השני של 2012 הסתכמו ב-21 מיליון שקל, לעומת 90 מליון שקל ברבעון מקביל בשנת 2011., הקיטון בפעילותה של החברה הושפע לרעה מהמשבר הכלכלי בעולם בכלל וביוון בפרט. בשנה האחרונה צנחה מניית קווינקו ב־60% לשווי שוק של 85 מיליון שקל.

נכון לסוף הרבעון השני של 2012, בקופת המזומנים של קווינקו כ־11.3 מיליון שקל (סולו) בתוספת המזומנים של החברה־הבת, שחר המילניום. בתזרים המזומנים החזוי לשנתיים הקרובות שפרסמה בדוחות הרבעון השני ציינה קווינקו כי היא נדרשת לגיוס הון או חוב של 8.8 מיליון שקל , כולל החזר הלוואה של 6.2 מיליון שקל מהחברה בת QLI , כדי לעמוד בהתחייבויותיה וכדי לסיים את השנה עם עודף של 3.6 מיליון שקל בלבד. עד סוף 2012 עליה להחזיר קרן וריבית ( בגין סדרה א' ) בסך של 9.3 מיליון שקל. במהלך 2013 עליה להחזיר לבעלי האג"ח 20.3 מיליון שקל נוספים.

הדמיית מועדון לילה של חברת קווינקו בפראג, צ הדמיית מועדון לילה של חברת קווינקו בפראג, צ'כיה הדמיית מועדון לילה של חברת קווינקו בפראג, צ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות