אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורביט תמכור מערכות תקשורת למשרד הביטחון במיליוני שקלים

אורביט תמכור מערכות תקשורת למשרד הביטחון במיליוני שקלים

משרד הביטחון ירכוש מאורביט מערכות תקשורת מתקדמות, מדובר על עסקת המשך בשווי 8.5 מיליון שקל שמתווספת להזמנות קודמות של משרד הביטחון מתחילת השנה

22.10.2012, 13:45 | כלכליסט

אורביט טכנולוגיות, העוסקת בתקשורת לוויינים, מערכות עקיבה וטלמטריה ומערכות לניהול תקשורת ושמע במטוסים הודיעה כי קיבלה הזמנות נוספות ממשרד הביטחון הישראלי לאספקת מערכות תקשורת מתקדמות בהיקף של כ - 8.5 מיליון שלקים.

קראו עוד בכלכליסט

נוכח הזמנה זו, היקף ההזמנות ממשרד הביטחון מתחילת השנה מסתכם בכ-32.5 מיליון שקלים, כך על פי הודעת החברה. ההזמנה הנוכחית מגיעה כשבועיים לאחר ההזמנה הקודמת.

עופר גרינברגר, מנכ"ל אורביט: "אורביט ממשיכה בשיתוף הפעולה ההדוק עם משרד הביטחון ומדווחת על הזמנה גדולה נוספת תוך שבועיים. גם בהסתכלות קדימה אנו מאמינים כי נראה הזמנות נוספות מהפרויקט הספציפי בשנה הקרובה. במקביל, אנו ממשיכים לטפח את הקשר עם משרד הביטחון על מנת להגדיל את היקפי הפעולה איתו".

המערכות אשר תסופקנה למשרד הביטחון מהוות מרכיב מרכזי בפרויקט תשתית רחב היקף המנוהל על ידי משרד הביטחון וצה"ל. הפרויקט הינו גדול וארוך טווח והחברה מצפה להזמנות נוספות ממשרד הביטחון עד סוף שנה זו וכן בשנים הקרובות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות