אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תביעה: בת זוגי התקינה האזנות סתר ופרצה למייל שלי צילום: בלומברג

תביעה: בת זוגי התקינה האזנות סתר ופרצה למייל שלי

גבר הגיש נגד בת זוגו תביעה של חצי מיליון שקל בטענה שפגעה בפרטיותו, וגרמה לירידה של 50% בהכנסותיו

23.10.2012, 08:43 | זוהר שחר לוי

גבר הנמצא בהליכי פירוד מבת זוגו פנה לאחרונה לבית משפט לענייני משפחה, והגיש נגדה תביעה על סך חצי מיליון שקל בטענה שפגעה בפרטיותו וגרמה לירידה של 50% בהכנסותיו.

על פי התביעה, האשה, עובדת הייטק הבקיאה באמצעים טכנולוגיים ובשליטה במערכות מידע, חדרה לחשבונות המייל של בן זוגה, התקינה האזנות סתר בדירתם, החזיקה בסיסמאות המאפשרות גישה למידע אישי שלו, ובהן לתיבת הדואר האלקטרוני שלו, לאתר האינטרנט העסקי שלו ולחשבון הבנק.

לדברי התובע, בת זוגו עשתה שימוש בהודעותיו האישיות, שלטה בחשבונות הדואר האלקטרוני ובאתר האינטרנט שלו, ואף ניסתה לקבל מהחברה הסלולרית שבה הוא מנוי את פלטי שיחותיו. באמצעות עורכות הדין מורן סמון ואיילת בן גור־כהן טוען הגבר כי האשה גרמה לו גם לנזקים עסקיים כאשר שלטה באתר האינטרנט שלו ומנעה ממנו גישה להודעות עסקיות.

התובע טוען כי בת זוגו חדרה לחשבונות המייל שלו, צילום: יובל חן התובע טוען כי בת זוגו חדרה לחשבונות המייל שלו | צילום: יובל חן התובע טוען כי בת זוגו חדרה לחשבונות המייל שלו, צילום: יובל חן

"התנהלותה זו של הנתבעת גרמה לתובע נזק רב, שאותו קשה לאמוד בשל החשש ממחיקת הודעות מייל רבות על ידי

הנתבעת, שרובן היו הצעות עבודה לתובע. למרבה הצער, הכנסותיו של התובע במהלך כל חודש אוגוסט פחתו בכ־50%,

ודומה שהדבר נגרם בשל התנהלותה של הנתבעת כמפורט לעיל", נכתב בתביעה.

אף שדרש מבת זוגו לחדול, המשיכה הנתבעת במעשיה ולבסוף, כך לפי התביעה, נאלץ הגבר לשכור מומחה מחשבים כדי לנסות ולהחזיר לעצמו את השליטה בחשבונות האישיים שלו. "הנתבעת", נכתב, "עשתה שימוש נפסד ולא ראוי באמון שנתן בה התובע. התנהגותה ומעשיה גרמו לפגיעה אנושה באמון שלו בה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
העילה לתביעה כזו שקופה לגמרי: לייתר תביעתה למוניטין אישי, ועיסקי
הבעל הישראלי יעשה הכל להוכיח במשפט הגירושין שהמוניטין שלו בדאון, שלא היה לו, ו/אם היה לו-האישה גרמה לירידתו ו/לאובדן המוניטין האישי. בתי המשפט למשפ' בישראל הם גולם שקם על יוצרו. בארה"ב לא מכנים רכיב זה "מוניטין אישי" וכך לא מאפשרים קרבות אוויליים מורטיי נוצות כמו שביהמ"ש למשפ' מאפשרים; ולפנינו הדוגמא הקלאסית ליריית הפתיחה של בעל. בארה"ב מכונה רכיב זה: "פעריי שכר". לאחר 15 שנות נישואין- אתה משלם לה פערי ישכר- לפי החוקים ו/הכללים הקבועים. בארץ- הישראלי מיבב והאתרים מלאי גברים תוקפניים המשליכים מררתם בגסות רוח-אכלו לי שתו לי וכיוצ"ב. שיתכבדו הבכיינים ויציצו מה קורה מעבר לכתפם בארה"ב. שם לא משליכים אישה לאחר עשרות שנות נישואין מבלי לשלם לה פעריי שכר שהם שליש!!! ממשכורת הבעל. ללא קש רלשאר הזכויות הסוציאליות והרכושיות!!!
אישה בגירושין , חיפה  |  23.10.12