אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אטיוניטי תשתף פעולה עם טרהדאטה

אטיוניטי תשתף פעולה עם טרהדאטה

במסגרת שיתוף הפעולה יציעו את הפתרון של אטיוניטי, שמטרתו לאפשר טעינת מידע ממקורות שונים למחסני הנתונים של טרהדאטה

23.10.2012, 12:18 | ניר צליק

אטיוניטי, ספקית פתרונות תוכנה לזמינות מידע, תשתף פעולה עם טרהדאטה, הפועלת בתחום הפתרונות לניתוחים אנליטיים, במסגרתו יציעו את הפתרון של אטיוניטי, Attunity Replicate for Teradata, פתרון שכפול (רפליקציה) של נתוני Data Big שמטרתו לאפשר טעינת מידע ממקורות שונים למחסני הנתונים של טרהדאטה, ברמת ביצועים גבוהה, ביעילות ובקלות.

הפתרון, אשר נמצא כעת בשלבי אופטימיזציה והתאמות לטרהדאטה, יושק על ידי אטיוניטי בכנס Teradata Partner 2012 שיתקיים ב- 22-24 באוקטובר 2012 בוושינגטון.

על פי חברת מחקרי השוק IDC, שוק הניתוח העסקי צמח ב- 14% בשנת 2011 והיקפו יגיע ל-50.7 מיליארד דולר בשנת 2016, מונע על ידי תחום ה-Data Big. כמו כן, על פי הערכות IDC, אחד מהתחומים המובילים בעולם התוכנה לניתוחים אנליטיים עסקיים הינו תחום הכלים האנליטיים וה-BI, שהציג בשנת 2011 צמיחה שנתית ממוצעת של כ- 13.2% מאז 2007 .

בעוד שתחזיות הצמיחה של השוק מרשימות, ארגונים כיום ממשיכים להיאבק באתגר של העברת נתוני Big Data. הסיבה לכך הינה שטעינת נתוני Data Big למחסני נתונים על מנת לאפשר ניתוחים אנאליטיים של Big Data היא לעתים קרובות מסובכת, יקרה וגוזלת זמן רב. צוואר בקבוק זה יכול להגביל משמעותית את הפרודוקטיביות של הארגון ואת יתרונו התחרותי, ולכן שימוש בטכנולוגיות המותאמות להעברת נתוני Big Data הנו בעל חשיבות עליונה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות