אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כל החתולים קופצים, רוקדים

PLAY

כל החתולים קופצים, רוקדים

"משחק" אינטראקטיבי יקפיץ לכם את החתול, וגם: שיחים מפחידים בסנטרל פארק, זיופי תמונות לפני שהיה פוטושופ, מה הנסיך הבריטי עושה בסרטי דיסני וכיצד מתחילים עם בחורה בחדר הכושר

23.10.2012, 18:24 | עמית הרשקוביץ

 

1. רק בגלל שאנחנו יכולים

אז הנה. עמוד אינטראקטיבי של חתולים קופצים. אפשר לקרוא לזה משחק, אפשר להעביר עם זה שעות, ואפשר גם להעמיד פנים שזה לא הקטע שלכם ואתם בכלל בעניין של כלבים.. ההפסד יהיה כולו שלכם. מה שבטוח, אפשר לסגור את האינטרנט. הגענו לנירוונה.

אל אלוהים, זה מלא בחתולים! אל אלוהים, זה מלא בחתולים! אל אלוהים, זה מלא בחתולים!

(הם קופצים

2. איש העץ

 

אד בסמסטר הוא היהודה ברקן של פילדלפיה. כבר הרבה זמן שהוא מותח את תושבי העיר ומתעד את תגובותיהם ההמומות בחשבון היוטיוב המוצלח שלו, שצבר כבר 265 מיליון צפיות בסך. הפעם הוא לקח את חיבתו (המוצדקת, ללא ספק, מהמוצדקות בחיבות ישראל) להשפלת זרים לסנטרל פארק ניו יורק, ושם הוא התחפש ל"איש השיח". מעניין להווכח כמה אנשים נבהלים מכמה ענפים.

דרך אגב, המתיחה החביבה והמודרנית הזאת מבוססת דווקא על "איש השיח" המקורי, דויד ג'ונסון, הומלס מסן פרנסיסקו שנוהג להתחפש לשיח ולהפחיד עוברים ושבים כבר מאז שנות ה80. בשביל אד בסמסטר זה סתם תחביב, אבל בשביל ג'ונסון זה דרך חיים.

(מר שיח, בשבילכם)

3. ריטושי תמונה לפני התקופה הדיגיטלית

 

בלינק הבא תוכלו למצוא פוסט מרתק של אתר BrainPickings הנפלא, על תערוכה שמציגה תמונות מזויפות וערוכות הרבה לפני המצאת הפוטושופ, בין 1840 לבין 1990, אז התחילה המהפכה הדיגטלית. בימים שבהם צילום נחשב תיעוד נאמן של המציאות, היה בתמונות המזויפות סוג של קסם שנעלם. מעניין לגלות מה היה הטריק.

האיש החזק ביקום התמונות הערוכות האיש החזק ביקום התמונות הערוכות האיש החזק ביקום התמונות הערוכות

(מה סטלין עושה בתמונה שלי)

4. הנסיך והשערוריה

לפי כל העדויות שהצטברו במהלך השנים האחרונות, הארי, נסיך ויילס לבית ווינדזור, הוא ככל הנראה הנסיך הכי דושבאג בהיסטוריה. קולג'הומור המעולים יצרו את סרטון האנימציה הזה שבו הנסיך הג'ינג'י מחליף את כל הנסיכים של דיסני, ונותן לנסיכות העדינות את היחס המלכותי שלו הן ראויות.

5. הרם לך בחורה

 

ואם כבר ברומנטיקה עסקינן, בסרטון המוצלח הזה מדריך קצר וקולע לפיק-אפ בחדר הכושר. אפשר להגיד שזה הדור הבא של אומנות הפיתוי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות