אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרטנר מפטרת כ-100 מעובדי החברה צילום: עמית שעל

פרטנר מפטרת כ-100 מעובדי החברה

לדברי החברה, "כחלק מתהליך רציף מותאמת מצבת כוח האדם של החברה לצרכים ולמציאות המשתנה"

28.10.2012, 12:56 | מאיר אורבך

חברת פרטנר מפטרת כ-100 מעובדי החברה, רוב המפוטרים הגיעו ממטה החברה וחלקם הקטן ממחלקות השירות.  

קראו עוד בכלכליסט

כדי להתמודד עם שחיקת המחירים בענף והירידה ברווחיות החברה החלה פרטנר מאז אוקטובר 2011 בהקטנה מצבת העובדים של החברה (כ-2,000 איש) שהתבטאה בעיקר בצמצום הגיוסים, ביטול תקנים שאינם מאויישים ובפיטורים של עובדים במחלקות השונות.

מחברת פרטנר נמסר בתגובה: "כפי שציינה בעבר וכחלק מתהליך רציף מותאמת מצבת כוח האדם של החברה לצרכים ולמציאות המשתנה. החברה מוסיפה להתמקד בלקוח להעצים את השירות הניתן לו ולהסיר חסמים תפעוליים; מתוך כך ממשיכה במהלך מסודר המבוסס בעיקרו על צמצום גיוסים, הסרת תקנים שאינם מאוישים, צמצום עלויות תפעוליות ואיחוד פעילויות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
פרטנר, פיטורים, כותרות, דיווחים עיתונאיים
הכותרות הן כותרות ותפקידן למכור עיתונים ובעיקר לייצר באזז שימכור את העיתונים [נייר או אינטרנט, היינו אך]. באופן מעשי וחד משמעי אני יכול לדווח לכם כי 5 מתוך 6 עובדים של פרטנר בדוכן פרטנר בקניון הגרנד קניון בחיפה, מצאו עבודה / עברו / פוטרו וגוייסו [מחק את המיותר] בדוכן הסלולר של הוט מובייל. העובד השישי נשאר לעבוד בדוכן פרטנר. מספר מנויי הסלולר בישראל רק הולך וגדל, סה"כ העובדים בענף כנראה נשאר יציב במידה כזאת או אחרת, ומפוטרי פרטנר [לפחות האיכותיים שבהם] ימצאו את עצמם עובדים אצל מפעיל אחר.
יוסי מ-חיפה  |  28.10.12
לכל התגובות