אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אסותא משדרגת את מערכות השירות הרפואי צילום: אריאל בשור

אסותא משדרגת את מערכות השירות הרפואי

אלעד מערכות זכתה בעסקה בשווי מיליון שקל לשדרוג מערכות השירות הרפואי באסותא, המערכת תתבסס על תוכנת קמיליון לניהול תיקים רפואיים ומערכת Dynamics CRM

29.10.2012, 12:17 | כלכליסט
אלעד מערכות הודיעה על זכייה משולבת של מערכת קמיליון לניהול תיקים רפואיים ומערכת Dynamics CRM במכרז של אסותא מרכזים רפואיים. מערכת קמיליון תיושם כתיק רפואי ממוחשב במגוון מכונים ומרפאות של אסותא מרכזים רפואיים, ומערכת ה- CRM תיושם כפתרון לניהול מוקד קשרי הלקוחות של אסותא, בעתיד תכלול המערכת מודולים נוספים מבוססי Dynamics CRM לניהול פניות הציבור והיחידה לניהול סיכונים.

קראו עוד בכלכליסט

 מערכת ה-CRM החדשה משולבת במערכת ניהול הידע (KM), ומאפשרת לנהל פניות בכל הארגון עם ממשקים שונים למערכות הליבה הארגוניות. המערכת הרב-ערוצית תומכת בכל צורות התקשורת - טלפון, דוא"ל, גלישה סלולרית, שיחות וידאו, SMS ופקס- ותנהל את מדדי רמת השירות (SLA) ברמת הלקוח, גורמי המענה והניהול באסותא.

"המערכות החדשות מאפשרות לנו להתמודד עם האתגרים בניהול המידע הרפואי של המטופלים, ובמקביל לתת מענה שירותי, איכותי ומתקדם לכל לקוח", אמר דרור אדמון, ראש אגף מערכות מידע באסותא. "התשתית החדשה תספק מענה לצרכים הטכנולוגיים והעסקיים של אסותא בהווה וכן לצרכים העסקיים העתידיים הצפויים לנו בפרויקטים חדשים".

"לאלעד מערכות פועלת בתחום אצל מרבית מוסדות הבריאות בישראל", מוסר רון לינדר, מנכ"ל אלעד מערכות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות