אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סרגון חותכת תחזיות לרבעון; תפטר עשרות עובדים

סרגון חותכת תחזיות לרבעון; תפטר עשרות עובדים

החברה המספקת ציוד תשתית לתקשורת סיימה את הרבעון השלישי עם הכנסות של 118 מיליון דולר, עלייה של 2%

29.10.2012, 14:33 | ניר צליק

סרגון, המספקת ציוד תשתיות תקשורת, מורידה את התחזיות לרבעון הרביעי של 2012 וצפויה לערוך סבב קיצוצים. כך, על פי דו"חות הרבעון השלישי שפורסמו היום.

החברה סיימה את הרבעון השלישי עם הכנסות של 118 מיליון דולר, עלייה של 2% לעומת הכנסות של 116.1 מיליון דולר ברבעון המקביל. התחזית היתה להכנסות של 117-124 מיליון דולר ההפסד הסתכם ב-2.7 מיליון דולר לעומת 6.7 מיליון דולר ברבעון המקביל.

לדברי עירא פלטי, מנכ"ל החברה, "אחרי עלייה דרמטית בהזמנות ברבעון השני חווינו מהלך הפוך ברבעון השלישי. למרות שחלק מההזמנות הן כאלה שנדחו לרבעון הרביעי, על רקע הסביבה המקרו כלכלית, אנחנו מצפים שההכנסות ברבעון הרביעי יירדו ביחס לרבעון השלישי". התחזית הראשונית לרבעון הרביעי היתה להכנסות של כ-130 מיליון דולר כך שלמעשה התחזית החדשה היא להכנסות המנוכות מ-118 מיליון דולר

עוד אמר פלטי כי "לאור התיקון בתחזית ההכנסות שלנו, אנחנו מאיצים את ההטמעה של שינויים ארגוניים שמטרתם אינטגרציה בפוקנציות מנהלתיות ואיחוד של שתי קבוצות פתרונות בחברה. בנוסף, אנחנו מקטינים את מבנה ההנהלה באסיה, וזה יקטין את הוצאותינו התפעוליות ב-11%". משמעות דבריו של פלטי היא כי סרגון תיפרד מעשרות עובדים. 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות