אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק סיטיגרופ מתרחב לעתידים צילום: אוראל כהן

בנק סיטיגרופ מתרחב לעתידים

ל"כלכליסט" נודע כי הבנק שכר שתי קומות במגדל עתידים ב־3.8 מיליון שקל לשנה

30.10.2012, 08:14 | שי פאוזנר
עסקת ענק להשכרת שטחי משרדים במגדל עתידים נסגרה במתחם קריית עתידים. ל"כלכליסט" נודע כי בימים האחרונים שכר בנק סיטיגרופ שתי קומות במגדל, בשטח של 4,000 מ"ר. דמי השכירות הממוצעים במגדל עומדים על 65 שקל למ"ר, בתוספת דמי ניהול. ההערכות הן כי הסכום שישלם סיטי יגיע לכ־3.8 מיליון שקל בשנה.

מגדל עתידים כולל 35 קומות משרדים בשטח של 65 אלף מ"ר, חניון תת־קרקעי של 55 אלף מ"ר ו־3,000 מ"ר של שטחי מסחר בשתי קומות. לפי הצהרות הנהלת המגדל, תחילת אכלוסו צפויה בינואר 2013. בנק סיטיגרופ מייעד את השטחים ששכר במגדל עתידים למערך המחקר והפיתוח הטכנולוגי שהוא מקים בישראל בימים אלה. לפי הסכם שחתמה הקבוצה עם המדען הראשי במשרד התמ"ת, היא צפויה לגייס מאות עובדים לחטיבה החדשה, שתציע פיתוחים בתחום התוכנות הפיננסיות לפעילות סיטי בעולם. 

קראו עוד בכלכליסט

לסיטי, שפועל בישראל מ־2000, זו יציאה ראשונה מחוץ למרכז תל אביב. כיום שוכר הבנק, שמעסיק בישראל 150 עובדים, שלוש קומות במגדל פלטינום וחצי קומה במגדל מילניום, שניהם ברחוב הארבעה.

אלקה אילני, מנכ"לית קריית עתידים, סירבה להתייחס לזהות הרוכשים אך אישרה כי בוצעו בו עסקאות חדשות. אילני מסרה עוד כי "בימים אלה מתנהל משא ומתן מתקדם עם עוד כמה חברות ישראליות ובינלאומיות להשכרת 30 אלף מ"ר במגדל עתידים". ג'קי מוקמל, מנכ"ל חברת תיווך הנדל"ן המניב מאן נכסים, מסר ל"כלכליסט" שהחברה תרכז את כל נושא האסטרטגיה השיווקית ומערכת השיווק של המגדל. בבנק סיטיגרופ סירבו להתייחס לידיעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות