אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסוף לצרות? הפועל כפר סבא נמכרה

הסוף לצרות? הפועל כפר סבא נמכרה

הרוכש המיועד הוא סוכן השחקנים ג'קי מויאל המתגורר בצרפת. המכירה מותנית בכך שהקבוצה תהיה נקייה מחובות. נציגו של הרוכש בארץ, אלון מזרחי: "הוא לא יקח על עצמו את החובות"

01.11.2012, 15:32 | כתב ynet

 הפועל כפר סבא נמכרה לסוכן השחקנים היהודי צרפתי, ג'קי מויאל. נשיא האגודה שאולי דור דיווח כי הגיע איתו להסכם חתום. מויאל צפוי להגיע מחר לארץ ויצפה בשבת במשחק הקבוצה נגד הפועל ירושלים.

קראו עוד בכלכליסט

 

למרות הדיווח מצד הפועל כפ"ס, מתברר כי ההסכם מותנה מבחינת מויאל, שהבטיח להביא ערבות בנקאית, בכך שהקבוצה תהיה נקיה מחובות. חובות הקבוצה מוערכים ביותר משני מיליון שקלים, והערבות של כפ"ס בבקרה יכולה לכסות רק חלק מהחובות.

 

 

עופר אורליצקי: "לא ידוע לי על רוכש להפועל כפ"ס, אבל מי שירכוש את הקבוצה יהיה אחראי לכל החובות וההתחייבויות של הקבוצה", צילום: אוראל כהן עופר אורליצקי: "לא ידוע לי על רוכש להפועל כפ"ס, אבל מי שירכוש את הקבוצה יהיה אחראי לכל החובות וההתחייבויות של הקבוצה" | צילום: אוראל כהן עופר אורליצקי: "לא ידוע לי על רוכש להפועל כפ"ס, אבל מי שירכוש את הקבוצה יהיה אחראי לכל החובות וההתחייבויות של הקבוצה", צילום: אוראל כהן

 

 נציגו של מויאל הוא כדורגלן העבר, אלון מזרחי, שצפוי להיות גם היועץ המקצועי שלו בהפועל כפר סבא. אלון מזרחי אמר: “הקבוצה עדיין לא נמכרה במאה אחוז למויאל. הוא מגיע לארץ כדי לראות בספרים של הקבוצה. הוא לא יקח על עצמו את החובות". מויאל לא צפוי לבצע שינויים מרחיקי לכת בעונה זו, והצוות המיקצועי עם המאמן אסי דומב צפוי להמשיך בתפקידו, כשהמטרה היא לחבר בין המועדון לקהל.

 

מויאל כבר ניסה בעבר לרכוש את הפועל כפר סבא ובני יהודה, ולבסוף התחרט. אוהדי הקבוצה לא מרוצים מכניסתו של סוכן שחקנים כבעלים, מחשש שהקבוצה תהיה תחנת מעבר להעברת שחקנים. האוהדים מעדיפים שהקבוצה תעבור ליצחק שום. לטענת האוהדים, אם מויאל יקבל את הפועל כפ"ס רק כשהיא נקיה מחובות, הרי זה היה גם התנאי של שום, שלבסוף לא קיבל את הקבוצה.

הפועל כפר סבא טרם דיווחה פרטים מעסקת המכירה, למשל כיצד יכוסו חובות הקבוצה, הנאמדים ביותר משני מיליון שקלים, שכן מויאל לא יוכל להעביר את הפועל כפר סבא על שמו בבקרה מבלי שימציא ביטחונות לחובות של המועדון.

 

שאולי דור מסר בתגובה: “מויאל קיבל את הקבוצה באותם תנאים שהוצעו ליצחק שום. ברגע שכל נושא העברה יאושר ע"י הבקרה התקציבית, אני כבר לא אהיה בהפועל כפר סבא. כל מה שעשיתי היה כדי להציל את המועדון". יו"ר הבקרה התקציבית, עופר אורליצקי אמר: "לא ידוע לי על רוכש להפועל כפ"ס, אבל מי שירכוש את הקבוצה יהיה אחראי לכל החובות וההתחייבויות של הקבוצה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות