אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סופרמן מהלך בינינו

PLAY

סופרמן מהלך בינינו

סיפורו המיוחד של אדם שהחליט לחיות בתור סופרמן מקצועי, קיטורים של נערות מתבגרות עובדו לקטעי מוזיקה מעניינים, ספר צביעה מקוון נותן לכם לצבוע תמונות של ראפרים ומשחק מחשב מבריק של ה-MIT מלמד אתכם איך להאט את מהירות האור

01.11.2012, 19:18 | עמית הרשקוביץ

1. איש הסופרמן

בסרטון תיעודי זה תפגשו כפיל של סופרמן, שמתהלך בשדרות סנסט בארצות הברית ומנסה להיות יותר מאיש בתחפושת. מזה 19 שנה שהוא לובש כל בוקר את התחתונים מעל המכנסיים ויוצא לעשות טוב לאנשים. מבחינתו, להיות כפיל מקצועי של סופרמן מקנה לו כוח רב - וכוח רב כרוך באחריות גדולה. מישהו צריך להזכיר לו שזה המשפט של ספיידרמן (או בעצם, של דוד של ספיידי).

2. עולמה הסוער של מלכת הכיתה

Music For Sleeping Children הוא שיתוף פעולה מעניין של האמנים צ'רלי וויאט והאמן האלקטרוני בום ביפ. במסגרתו, ראיינו השניים נערות מתבגרות וערכו את הראיונות ל-5 שירים אלקטרונים קליטים, שמספרים כל אחד על אספקט אחר של גיל ההתבגרות. הנושאים המדוברים הם שגרתיים מאוד: פופולריות, דימוי עצמי, ציונים, שאיפות וכדומה. כולנו שמענו בני נוער מתלוננים על זוטות. עכשיו, הצליחו היוצרים להפוך את התלונות לאמנות.


3. את סנופ דוג, לצבוע בירוק?

בטמבלר זה תמצאו שלל משחקים משונים שנושאם כוכבי ראפ והיפ-הופ למינים. הפעלה נחמדה למעריצי הז'אנר והאמנים - ולמי שהילדים שלו אוהבים את סנופ דוג, פאפי וטופאק ועדיין נמצאים בשלב ספרי הצביעה.

4. לנצח את הפיזיקה

צוות ששיך למעבדת המשחקים ב-MIT יצר את המשחק הזה, שהעקרון שלו הוא יחסיות. המטרה היא לאסוף פריטים, כאשר כל פריט שנצבר מאט את מהירות האור ומגביר את הקושי. לבסוף מהירות האור אמורה להשתוות למהירות ההליכה שלכם. אתם יכולים להוריד אותו ולנסות.

5. נמאס כבר מברונקו באמה!

ולסיום, חלקכם בטח מרגיש קצת כמו הילדה בקליפ זה - ולא יכולים לסבול יותר את העיסוק בבחירות. לשמחתה של הילדה היא אמריקאית והבחירות במדינתה יסתיימו בקרוב.לנו ולכם ממתינים עוד חודשיים של רעש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות