אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דלק לוגיסטיקה הונפקה בניו יורק; גייסה 168 מיליון דולר צילום: עמית שעל

דלק לוגיסטיקה הונפקה בניו יורק; גייסה 168 מיליון דולר

לפי הודעת דלק US, "דלק לוגיסטיקה הנפיקה לציבור 8 מיליון יחידות השתתפות, במחיר של 21 דולר ליחידה"

02.11.2012, 09:36 | כלכליסט

חברת דלק לוגיסטיקה סיימה בהצלחה הנפקה ראשונית לציבור של יחידות השתתפות, כך מפרסמת הבוקר (ו') דלק US מקבוצת דלק של יצחק תשובה. השותפות צפויה להיסחר בבורסת ניו יורק (NYSE), תחת הסימול "DKL", וזאת החל מה- 2 בנובמבר. החברה הצליחה לגייס 168 מיליון דולר.

לפי ההודעה, "דלק לוגיסטיקה הנפיקה לציבור 8 מיליון יחידות השתתפות, במחיר של 21 דולר ליחידה. היקף יחידות זה מייצג 32.7% מסך יחידות ההשתתפות. בנוסף, ניתנה לחתמי ההנפקה אופציה להפצה של 1.2 מיליון יחידות השתתפות נוספות של דלק לוגיסטיקה בחודש הקרוב. חברת דלק US, השותף המנהל, תחזיק ביתרת יחידות ההשתתפות. כמו כן דלק לוגיסטיקה גייסה 90 מיליון דולר בהלוואה אשר תשמש לרכישת נכסים מדלק US."

לפי הודעת דלק US, "דלק לוגיסטיקה הוקמה במטרה להחזיק, להפעיל, לרכוש ולבנות נכסים להובלה, לאחסון ולהפצה של נפט גולמי ומוצרי זיקוק. הנכסים של דלק לוגיסטיקה צפויים לכלול כ-800 מייל של צינורות להובלה ואיסוף של נפט וכ-2.2 מיליון חביות של מערכות לאחסון נפט המשמשים בעיקר את בתי הזיקוק בבעלות דלק בטיילר, טקסס ובאל דוראדו, ארקנסו. בנוסף, הנכסים יכללו צינור להובלת נפט באורך של כ-185 מייל ופעילות שיווק והפצה של דלקים באמצעות חמישה טרמינלים להפצת דלקים בטנסי ובטקסס".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות