אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלולר נוצץ: עובדי הבורסה ליהלומים משלמים החל מ-53 שקל לחודש צילום: בלומברג

סלולר נוצץ: עובדי הבורסה ליהלומים משלמים החל מ-53 שקל לחודש

גם בשוק הסלולר החדש - יש לקוחות ששווים יותר. 17 אלף עובדי הבורסה ליהלומים ובני משפחותיהם משלמים מחירים אטרקטיביים - גם על האייפון והגלקסי

04.11.2012, 19:28 | רותי לוי

באחרונה חידשה פרטנר את הסכם ההתקשרות עם הבורסה ליהלומים לשלוש שנים נוספות. מדובר בלקוח אסטרטגי המונה כ-17 אלף מנויים - עובדי הבורסה ובני משפחותיהם. 

קראו עוד בכלכליסט

בדיקת ההצעות הכלולות בהסכם החדש מעלה כי אף שפרטנר מקפידה לשמור על רמת מחירים גבוהה של 125-135 שקל בחודש תחת המותג אורנג', לחברי הבורסה היא מעניקה תנאים אטרקטיבים מכל מקבילה בשוק הפרטי.

פרטנר מציעה לעובדי הבורסה אפשרות בחירה בין חמש חבילות. שלוש מתוכן מעניינות במיוחד כיוון שהן מהוות חלופות אמיתיות לחבילות "ללא הגבלה" שנמכרות כיום בכל חברות הסלולר.

החבילה הנמוכה כוללת 500 דקות לכל היעדים, דקות ללא הגבלה בתוך הארגון, 500 הודעות טקסט וגלישה בנפח 1 ג'יגה; עלותה - 53 שקל (כל המחירים כוללים מע"מ), והיא מתאימה לפרופיל של לקוח ממוצע ומעלה.

ההצעה הבאה שעלותה 71 שקל מתפקדת כחבילה ללא הגבלה לכל דבר - היא כוללת 1,500 דקות לכל היעדים, דקות ללא הגבלה בתוך הארגון, 2,000 הודעות טקסט וגלישה בנפח 2 ג'יגה.

תוכנית ללא שום הגבלות עם חבילת גלישה מנופחת של 5 ג'יגה תעלה לעובדי בורסת היהלומים 96 שקל בחודש. המחירים לעובדי הבורסה הם לתקופה של שלוש שנים, בעוד המחירים שמציגה פרטנר לצרכן הפרטי הם לשנה בלבד, בסופה חלה התייקרות של 14 שקל בחודש. הבורסה ליהלומים משתמשת בשירותי הסלולר של פרטנר מאז 2004, החוזה הנוכחי הוא הרביעי במספר.

מתחם בורסת היהלומים ברמת גן, צילום: אוראל כהן מתחם בורסת היהלומים ברמת גן | צילום: אוראל כהן מתחם בורסת היהלומים ברמת גן, צילום: אוראל כהן

מעניין לציין כי חברי הבורסה ליהלומים נהנים מהטבות מפליגות גם בתמחור של כמה מהמכשירים המובילים. כך למשל, אייפון 4S מוצע להם ב- 2,475 שקל בחלוקה ל-24 תשלומים. לקוחות פרטיים מוזמנים לרכוש מפרטנר את המכשיר במחיר הגבוה ב-69% (4,172 שקל) ובחלוקה ל- 12 תשלומים בלבד.

מכשיר גלקסי S2 מוצע לעובדי הבורסה ב-2,475 שקל (24 תשלומים) בעוד ללקוחות הפרטיים הוא מוצע ב-3,043 שקל (12 תשלומים), פער של 23%. פרטנר מציעה לחברי הבורסה שירות אחריות מורחב על כלל המכשירים ללא עלות נוספת, למעט במקרה של האייפון והגלקסי 3, שם דורשת החברה 45 שקל עבור שירות אחריות מורחב כפי שהיא גובה מהקהל הרחב.  
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
תגובה ל-1
אכן, אני תומך בלעבור לחברות הסלולריות החדשות, אבל בוא ונסתכל לעומק: MIRS חברה ותיקה, מירס לא גדלה בגלל הטכנולוגיה המיושנת שלהם, ובגלל מחירים שאינם מתאימים לצרכן הפרטי... HOT - חברת הכבלים והתקשורת, הידועה לשמצה ברמת השירות, במהלך השנים ידעה רק להעלות מחירים ולכבול את הלקוחות שלה לשנים ארוכות. HOT + MIRS = HOT MOBILE אני מעריך שזה עניין של זמן עד שהחברות הותיקות האלו יגרמו לך לשלם את המחיר הממוצע בשוק, ואפילו קצת יותר. GOLAN TELECOM - החברה היחידה שבאמת חדשה בארץ, המודל העיסקי שלה מבוסס על המודל של FREE TELECOM הצרפתית. אני לא יודע מה יהיה עם המחירים שם לאורך זמן, אבל אני רוצה לתת לחברה זו הזדמנות. סלקום - לא ברור לי איך יש להם לקוחות בכלל... אין לי מושג למה רוב המנויים בסלקום משלמים יותר ממני ועוד אומרים תודה. אורנג - פעם היו עם שירות טוב, היום אין להם שום ייתרון על חברות אחרות...אם אתה ממש מתמקח איתם, אתה מקבל תוכניות מעולות. פלאפון - בשבילם אתה עוד בורג במערכת. מפעילים וירטואלים - לא יודע לסיכום: אני נותן הזדמנות לגולן טלקום, כי אני לא סומך על הוט לאורך זמן.
06.11.12
28.
תגידו תודה לפתיחת התחרות ולהוספת הוירטואלים, בזכותם יש "ללא הגבלה" גם בארץ
לפני פתיחת התחרות והכנסת ספקים וירטואלים לשוק, היו בישראל אצל היהודים, 4 חברות ספקי שירות סלולרי, (לערבים יש גם כן 1-2), והם חייבו רק לפי דקות ושיחות כל אחת לחוד, שכחתם???? עד שהגיעה הקידמה לארץ לפני 2-3 שנים?? או משהו כזה, באיחור מספר רב של שנים, והתחילו לחייב כמו באמריקה, לפי חבילה כוללת, כל השיחות, כל הטקסט, וגלישה עד נפח מסויים ---בסכום גלובלי. ואז הוסיפו כמו עניין של נפח הגלישה באינטרנט (דאטה) לפי כמות שונה, ואחכ הוסיפו לכם גם שיחות או טקסט לחו"ל, ומה לא.. לכך לאחר שנים רבות של תשלומי סלולרי יקרים מאוד לכל חודש שימוש בישראל, הגיעו עתה המחירים וזולים ביותר, ואפילו בהרבה פחות מאשר בארה"ב...... איך העולם מסתובב לו....
ללא הגבלה הגיע לישראל  |  06.11.12
27.
התשובה ברורה
בתוך קומפלקס המבנים השייכים לבורסת היהלומים בקומה D ממוקם סניף של חברת אורנג' אתה לא יכול לעבור מבלי לפסוח על הסניף הזה.בסניף מציעים לחברי הבורסה הצעות לתיקון המכשיר והחלפתו בחלופי מייד.אין כמעט תור.חברי הבורסה שולחים את עובדי משרדם רק כדי לעמוד בתור במקומם על חשבון העבודה.הם יעשו הכל בכדי לשרת את חברי הבורסה.כולל שליחת נציגים למשרדי החברים עם המכשירים המתוקנים.בקיצור שם בסניף מעריכים את הכוח שיש ליהלומנים.
קובי , מרכז  |  05.11.12
26.
פשוט בושה. לקוח של הבורסה שווה יותר לאורנג' - ממני!! ואני לקוח שלהם 13 שנה!
ושילמתי להם חודש בחודשו. ומימנתי להם את האנטנות המסרטנות, סבלתי את חוסרי הקליטה, ואת המחירים המופקעים - בשקט. נכון, הם השתפרו, אבל המחירים עדיין בשמיים. למה אני צריך לשלם 100 שקל בחודש, על משהו שאני יכול לקבל ב-53 ש"ח באותה החברה (אני מדבר מעט).
05.11.12
לכל התגובות