אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנפקת בבילון יוצאת לדרך: הגישה תשקיף לרשות ני"ע בארה"ב

הנפקת בבילון יוצאת לדרך: הגישה תשקיף לרשות ני"ע בארה"ב

החברה שתנסה לגייס עד 115 מיליון דולר, תיסחר בנאסד"ק תחת הסימול "BBYL"; סיטיגרופ וג'פריס יובילו את ההנפקה

06.11.2012, 08:56 | שי סלינס

הנפקת בבילוןבוול סטריט יוצאת לדרך. חברת האינטרנט שבשליטת נעם לניר ובניהולו של אלון כרמלי, הגישה הלילה טיוטת תשקיף לרשות ניירות ערך בארה"ב במסגרת ההנפקה של החברה במטרה לגייס עד 115 מיליון דולר.

לפי הטיוטה שהוגשה לרשות לא מפרטת בבילון את מחיר וכמות המניות שיונפקו, על כן לא ניתן לדעת לפי איזה שווי תונפק.

את ההנפקה של החברה יובילו סיטי וג'פריס, ואליהם יצטרפו מספר בנקים נוספים ובהם אופנהיימר ו־RBC. מהחברה נמסר כי היא תיסחר בבורסת נאסד"ק תחת הסימול "BBYL".

קראו עוד בכלכליסט

בנוסף הודיעה היום בבילון כי דירקטוריון החברה החליט לבטל את מדיניות חלוקת הדיבידנד אשר אומצה לפני כשנה וחצי. עם זאת ציינה בבילון כי אין בהחלטה זו למנוע מהחברה לחלק מדי פעם דיבידנד בהתאם לתוצאות הפעילות.

בבילון כבר הגישה לרשות ני"ע האמריקאית תשקיף בהליך חסוי, ומתוקף היותה חברה ציבורית בשוק ההון המקומי, היא עדכנה כי ההנפקה בארה"ב תכלול הצעת מכר של לניר, קרן ריד ובעלי מניות נוספים. ההנפקה של בבילון אמורה להיעשות על בסיס תוצאותיה לרבעון השלישי. לפי חוקי ני"ע בארה"ב, התשקיף של בבילון חייב להפוך מחסוי לפומבי לפחות 21 יום לפני תחילת הרוד שואו.

בבילון הכפילה במהלך 4.5 השנים האחרונות (מאז שנרכשה השליטה בה על ידי נועם לניר ושותפיו) את שווייה פי 15, והפכה ללהיט של אחד העם, עם המחזור הגדול ביותר בשוק ברבים מימי המסחר - יותר מכל הבנקים, טבע, כיל, בזק ואפילו מלאנוקס. בבילון הצטרפה בעקבות העליות במניה, 300% מתחילת השנה ו־568% בשנה האחרונה, למדד ת"א־100, ושווייה עומד על 1.6 מיליארד שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות