אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ממן רוכשת את פעילות UPS בישראל ב-100 מיליון שקל

נחשף בכלכליסט

ממן רוכשת את פעילות UPS בישראל ב-100 מיליון שקל

הקבוצה המפעילה את מסוף המטענים בנתב"ג רכשה 81% ממניות OPSI מידי בעליה הנוכחיים, חן למדן ומשפחת לבנת

06.11.2012, 13:50 | שי סלינס

קבוצת ממןהמפעילה את מסוף המטענים בנמל תעופה בן-גוריון, חתמה הבוקר על הסכם לרכישת פעילות UPS בישראל ב-100 מליון שקל. על המשא ומתן לרכישת החברה פורסם לראשונה ב"כלכליסט" לפני כחצי שנה.

במסגרת העסקה רכשה ממן 81% ממניות OPSI , קבלן מורשה של חברת הלוגיסטיקה הבינלאומית UPS מידי בעליה הנוכחיים, חן למדן ומשפחת לבנת. בנוסף תעמיד ממן ל OPSI הלוואת בעלים בגובה של 46 מיליון שקלים-כך ששווי העסקה משקף לחברה הנרכשת שווי של כ- 170 מיליון שקלים. יתרת המניות, 19%, יוותרו בידי מנהלי החברה.

 , צילום: גלעד קוולרציק צילום: גלעד קוולרציק  , צילום: גלעד קוולרציק

נחמה רונן, יו"ר קבוצת ממן: "אנחנו רואים בכניסה לפעילות זו פוטנציאל רב עבור ממן. זהו מהלך טבעי עבורנו מאחר ופעילות הליבה של ממן מזה שנים ארוכות הנה בתחום הלוגיסטיקה, מטענים ותעופה". 

נחמה רונן, יו"ר קבוצת ממן נחמה רונן, יו"ר קבוצת ממן נחמה רונן, יו"ר קבוצת ממן

עופר לינצ'בסקי מנכ"ל קבוצת ממן ציין כי "פעילותה של UPS הינה סינרגטית ומשלימה לפעילותה של ממן המפעילה בין היתר את מסוף המטענים בנתב"ג ומעניקה שירותי קרקע ולוגיסטיקה בשדה התעופה ומחוצה לו. עד היום לא נכנסו לחלק מתחום פעילות זה אבל המציאות של היום מוכיחה כי השוק דורש ספקים המעניקים שירותים ועוסקים בכל שרשרת האספקה. רכישת פעילות UPS בישראל משאירה אותנו קרוב לתחום אותו אנו מכירים היטב ומאפשרת לנו להמשיך ולצמוח לצד האתגרים שעתידים לפקוד אותנו".

חברת OPSI נוסדה בשנת 1994 על ידי משפחת לבנת וחן למדן, ופועלת בתחום הבלדרות הבינלאומית והפנים ארצית, שירותים לוגיסטיים, שילוח אווירי וימי ועמילות מכס. בשנת 2010 הרחיבה החברה את פעילותה לשילוח אוויר וימי גם של מטענים ומשלוחים רגילים וגדולים והגדילה בכך משמעותית את שירותיה, מגוון לקוחותיה כמו גם את מצבת כוח האדם שלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות