אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל פי.סי.בי וסגנו שהודחו קיבלו עמלות מספקים בחו"ל

מנכ"ל פי.סי.בי וסגנו שהודחו קיבלו עמלות מספקים בחו"ל

מנשה אהרוני וסמנכ"ל השיווק אבי זייפן פוטרו מחברת האלקטרוניקה ללא פיצויי פיטורים. השניים התחייבו להחזיר לפי.סי.בי את העמלות שגבו לכיסם

07.11.2012, 07:55 | אסף גילעם

הסערה בפי.סי.בי טכנולוגיות לא שוככת. לאחר שהחברה דיווחה בתחילת השבוע על הדחתם המיידית של המנכ"ל מנשה אהרוני וסמנכ"ל השיווק אבי זייפן, "על רקע גילוי החברה כי המנהלים הפרו את חובת האמונים לחברה", אתמול נחשפו פרטים נוספים על מעלליהם לכאורה של השניים.

לאור דרישת רשות ני"ע כי החברה שעוסקת בייצור מעגלים מודפסים והרכבות של מערכות אלקטרוניות תספק יותר מידע על פיטורי שני הבכירים, פרסמה אתמול פי.סי.בי כי אהרוני וזייפן קיבלו לכאורה עמלות על רכישות שביצעה החברה משני ספקים שלה בחו"ל. פי.סי.בי מסרה כי אין לה עדיין מידע מלא בנוגע להיקף העמלות שהתקבלו על ידי המנהלים לשעבר.

בעקבות הגילוי החליטו ועדת הביקורת והדירקטוריון לסיים את העסקתם של המנהלים לאלתר, ומאהרוני וזייפן שעבדו בחברה 12 ושש שנים בהתאמה נשללה הזכאות לתשלום פיצויי פיטורים, כך שהחברה כנראה תחסוך כחצי מיליון שקל מפיטוריהם. אהרוני וזייפן התחייבו להחזיר לחברה את כל הסכומים שקיבלו, התחייבו לאי־תחרות עם החברה לתקופה של שלוש שנים, וכן התחייבו לשתף פעולה במסירת כל האינפורמציה בקשר לפעולותיהם ולפעילות החברה, במידת הצורך.

רפי עמית רפי עמית רפי עמית

פי.סי.בי הודיעה עוד כי החברה בוחנת את המשך הקשר עם הספקים שנתנו את העמלות וכי היא לא צופה קושי בהחלפתם, אם הדבר יידרש. בכל מקרה, לפי הידוע כעת, החברה אינה מעריכה כי לאירוע זה תהיה השפעה כלשהי על מצבה הכספי ועל הדו"חות הכספיים שלה.

את מקום המנכ"ל יתפוס באופן זמני היו"ר יותם שטרן, בזמן שרפי עמית, מבעלי השליטה ויו"ר החברה־האם פריורטק, יכהן כיו"ר פי.סי.בי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות