אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Loop Commerce של אלכס סירוטה גייסה מיליון דולר מאורן זאב

פרסום ראשון

Loop Commerce של אלכס סירוטה גייסה מיליון דולר מאורן זאב

החברה לא פרסמה פרטים אודות המוצר שהיא מפתחת, אולם ככל הנראה שייתמקד בשיפור חוויית הרכישה בחנויות ברשת. החברה מגייסת כעת מומחי הטמעת תוכנה בפלטפורמות סחר מקוון ובפייסבוק

07.11.2012, 15:37 | אסף גלעד ומאיר אורבך

אלכס סירוטה, ממייסדי פוקסי טיונס שנמכרה ליאהו לפני חמש שנים בכ-30 מיליון דולר, הקים סטארט-אפ חדש ומגייס לו מיליון דולר ממשקיעי צמרת כגון אורן זאב ואורן דוברונסקי. Loop Commerce דיווחה על הגיוס לרשות ניירות הערך בארה"ב, אך לא פירטה באתר החברה דבר לגבי המוצר אותו היא עומדת לפתח.

קראו עוד בכלכליסט

סירוטה ושותפו רועי ארז מתארים את המוצר ככזה שאמור לשפר את חווית הקניות באתרי מסחר אלקטרוני ולהפכו לחברתי ולידידותי יותר למשתמש. כמו כן פרסמו המייסדים רשימת דרושים למשרדי החברה בפאלו אלטו, שכוללים מהנדסי תוכנה ומומחים בשילוב בין מערכות תוכנה גדולות לבין פייסבוק ושירות האחסון של אמזון -  ומומחים בעבודה עם פלטפורמת המסחר האלקטרוני מג'נטו של איביי, ATG או Demandware.

סירוטה עבד כמנהל אפליקציות המדיה של יאהו מאז רכישת פוקסי טיונס ועד ליוני האחרון, בו עזב את החברה. את Loop Commerce הקים בספטמבר האחרון יחד עם רועי ארז, איש קרן סידר לשעבר ומנהל בכיר בניואקט שנמכרה לאמדוקס ונסגרה לאחר מכן.

לפי מסמכים שהוגשו לרשות ניירות הערך בארה"ב, גייסו השניים מיליון דולר בסיועו של אורן זאב - אחד מהמשקיעים הפעילים ביותר בסטארט-אפים ישראליים בעמק הסיליקון ובארץ.  

זאב, לשעבר מנהל ההשקעות של אייפקס בישראל, השקיע לאחרונה בסטארט-אפים דוגמת דודא מובייל, פרינמי והאוז. הוא גם מושקע בחברות צ'ג והאוז האמריקאיות ורשם מספר אקזיטים דוגמת מכירת אודיבל לאמזון ו-וויביה הישראלית לקונדואיט. דוברונסקי הוא מייסד הוטבר, שמתגורר כעת בעמק הסיליקון ומשקיע בצמוד לזאב תחת חברת ההשקעות Orens Capital.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות