אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מפצל דירה ברעננה ישלם קנס של 80 אלף שקל צילום: אוראל כהן

מפצל דירה ברעננה ישלם קנס של 80 אלף שקל

בעל דירה ברחוב פרדס משותף בעיר פיצל את דירתו לשתי יחידות בניגוד לחוק; בעירייה מדווחים על עלייה ניכרת בתלונות המוגשות בגין דירות מפוצלות

08.11.2012, 09:39 | דותן לוי

בית המשפט לעניינים מקומיים בכפר סבא הטיל לפני מספר ימים קנס של 80 אלף שקל או שנתיים מאסר במידה והקנס לא ישולם על תושב רעננה שהורשע כי פיצל דירתו ברחוב פרדס משותף בעיר ל- 2 יחידות דיור לצורך השכרה.

פסק הדין ניתן בעקבות כתב אישום שהגישה הועדה המקומית לתכנון ובנייה רעננה וקבע כי למרות שבעל הדירה רכש אותה כשהיא כבר מפוצלת עליו לשלם את הקנס, לבטל את פיצול הדירות ולהתאים את הדירה לשימוש כדירה בודדת.

לפי הוועדה המקומית לתכנון ובנייה רעננה בשנים האחרונות הפך פיצול הדירות לתופעה נפוצה בעיר אך יחד איתה עלתה מודעות הציבור לבעייתיות שבחלוקת הדירות כך שבמקביל חלה עלייה ניכרת במספר התלונות המוגשות למחלקת הפיקוח בעירייה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

56 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

55.
חובת המדינה לאפשר דיור לבודדים,זוגות צעירים או ...במחיר מוזל
העובדה היא שיש ביקוש גדול ליחידות..ולעיתים , אין אפשרות גם למשפחה עם ילדים לשלם 3500-7000 שכירות, ואם לא היו מפצלים... גם אנחנו(3 ילדים)היינו מוצאים את עצמנו ברחוב, או אצל ההורים או בלי אוכל לילדים... אנו משכירים יחידות אלו מרצוננו..ולא בכפייה, אז שכל אחד מהמגיבים ,שייתן גם פיתרון !
ארז אהרון , צפון  |  09.11.12
54.
אבן יהודה - בירת הפיצולים
וועדת שרונים לא עושה דבר, המועצה לא עשוה דבר, וההפקרות חוגגת. חניה על מדרכות, עומסי תנועה כבדים, פיצול של מרתפים, עשרות אנשים שחיים במרתפים - בלי ממ"דים, שיפוצים שנעשו ללא פיקוח, ללא היתר, בלי ביקורת של חברת חשמל. עומס על מערכת המים, הביוב, האשפה... עמוס עזאני - תתעורר !!
שרון , אבן יהודה  |  08.11.12
לכל התגובות