אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תדהר: ביקוש גבוה בכנס מכירת דירות ביבנה צילום: סיון פרג'

תדהר: ביקוש גבוה בכנס מכירת דירות ביבנה

לפי החברה, בכנס שנערך בשיתוף מועדון חבר נמכרו 277 יחידות דיור בהיקף של 370 מיליון שקל. דירות 4 חדרים נמכרו בהחל מ-929 אלף שקל

10.11.2012, 17:29 | אריאל נוי

ביקושים גדולים בכנס מכירות משותף שערכו אתמול חברת הנדל"ן תדהר ומועדון חבר. 277 דירות נמכרו תוך זמן קצר בהיקף של כ-370 מיליון שקל בפרויקט תדהר על הפארק ביבנה. ל"כלכליסט" נמסר מחברת תדהר כי בתחילה הוצעו למכירה 166 יחידות דיור בלבד ולאור הביקושים הוגדל מספר הדירות. 

קראו עוד בכלכליסט

בכנס הוצעו בין השאר דירות 4 חדרים בשטח של 85 מ"ר במחיר של החל מ-929 אלף שקל; דירות 5 חדרים, בשטח של 118 מ"ר בהחל מ-1.19 מיליון שקל, ודירות 6 חדרים בשטח של 144 מ"ר, בהחל מ-1.38 מיליון שקל.

כנס המכירות של תדהר ומועדון חבר, ביום שישי, צילום: סיון פרג כנס המכירות של תדהר ומועדון חבר, ביום שישי | צילום: סיון פרג' כנס המכירות של תדהר ומועדון חבר, ביום שישי, צילום: סיון פרג

לפני שנתיים הושק פרויקט של כ-1,000 דירות ביבנה; לפי התוכנית, הן ייבנו על שטח של כ-300 דונם ב-31 בניינים המתוכננים על ידי האדריכל אילן פיבקו. הפרויקט, "תדהר על הפארק", נבנה על קרקע שרכשו תדהר וחברת הביטוח מגדל. השונה מחולקת לארבעה רובעים - ותכלול פארקים בשטח כולל של כ-40 אלף מ"ר. עוד נמסר מתדהר כי בתוך שנתיים מכרה הקבוצה כ-630 דירות, 510 מהן לעמיתי "חבר".

דליה מנדלמן מנכ"ל חטיבת היזמות בתדהר, אמרה: "אני מברכת את עמיתי מועדון חבר שבחרו להצטרף לפרויקט. הצלחת הכנס היא עדות לשילוב המנצח של מענה לצורך אמיתי של משפחות צעירות בפתרונות דיור במיקום אידאלי במרכז".

שלומי אברהם, מנכ"ל חבר, אמר: "ההחלטה שלנו להמשיך בפרויקט נוסף ביבנה בשיתוף תדהר הוכיחה את עצמה. בחרנו להמשיך בפרויקט שהוביל לביקושים נוספים מצד העמיתים, מתוך כוונה לחזק אזורים מחוץ לגוש דן. כשני שלישים מהרוכשים הם למגורים כדירה ראשונה או משפרי דיור".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה