אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דירקטוריון ביומדיקס דן בהצעת קפיטל פוינט להשקיע בחברה 4 מיליון שקל צילום: יובל חן

בלעדי לכלכליסט

דירקטוריון ביומדיקס דן בהצעת קפיטל פוינט להשקיע בחברה 4 מיליון שקל

ל"כלכליסט" נודע כי יש לדירקטוריון הסתיגויות לגבי הזכויות העודפות שביקשו קפיטל פוינט ביחס ליתר בעלי המניות בביומדיקס; קפיטל פוינט ביקשה הסכם ניהול לשלוש שנים ושליטה בדירקטוריון בומדיקס

11.11.2012, 15:00 | ניר צליק
ביום חמישי האחרון הציעה קפיטל פוינט להשקיע בביומדיקס 4 מיליון שקל בתמורה ל-.6.4% ממניות החברה, כאשר כתנאי להשקעה ביקשה קפיטל פוינט הסכם ניהול לשלוש שנים ושליטה בדירקטוריון ביומדיקס . ל"כלכליסט" נודע כי דירקטוריון החברה מתכנס בשעה זו במטרה לדון בהצעה ויש לו הסתיגויות לגבי הזכויות העודפות שבקשו קפיטל פוינט ביחס ליתר בעלי המניות בביומדיקס.

קראו עוד בכלכליסט

בין הסוגיות שמטרידות את הדירקטוריון נמצאת בקשת קפיטל פוינט להתחייבות להסכם ניהול לאורך שלוש שנים שעלותו לחברה היא מעל ל-7 מיליון שקל, בתמורה להשקעה של 4 מיליון שקל בלבד. בנוסף, מבקשת קפיטל פוינט לקבל כ-10% מהכנסות החברה אם יתבצע אקזיט, כאשר את ההשקעה עצמה ביצעה החברה הרבה לפני כניסתה של קפיטל פוינט להשקעה.

בנוסף, ל"כלכליסט"  נודע כי יש גורמים נוספים המנהלים מגעים עם ביומדיקס בנוגע להשקעה בחברה, וכי הדירקטוריון בוחן גם הצעות אחרות במקביל, והוא אינו מתכוון להתחייב לקפיטל פוינט בשלב זה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות